رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

3 روز تا پایان فرصت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی باقی است - نمایش محتوای خبر

 

 

3 روز تا پایان فرصت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی باقی است

شناسه : 345648673

3 روز تا پایان فرصت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی باقی است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت : ثبت نام در بخش مکتوب این جشنواره دهم تیر به اتمام رسید ولی شرکت بر خط (آنلاین) در آن تا بیستم تیرماه ادامه دارد.

نورعلی غلامحسین نیاسماکوش از افزایش بیش از 9 برابری مشارکت مردم استان سمنات در در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت : شمار افراد ثبت نام کننده در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تاکنون به بیش از 28 هزار نفر رسیده است در حالی که میزان حضور مردم در جشنواره سال قبل بیش از سه هزار نفر بود.

شش عنوان کتاب شامل کتاب 10 قصه از امام رضا (ع) ویژه سنین چهار تا 11 سال، کتاب ماه غریب من برای نوجوانان سنین 12 تا 17 سال، کتاب مهارت های زندگی از سیره رضوی، امام رضا (ع) و زندگی، بانوی ملکوت و کتاب چلچراغ ویژه سنین 18 سال به بالا برای جشنواره هفتم معرفی شده است.

بانوی ملکوت و چلچراغ ویژه حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع) است و شرکت کنندگان می توانند به صورت فردی و خانوادگی در این جشنواره شرکت و آثار خود را به صورت نقاشی و خلاصه داستان  ارائه دهند.

آیین اختتامیه این جشنواره همزمان با دهه کرامت و مصادف با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می شود.