حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

15 اسفند آخرین مهلت ثبت نام دریافت سوخت خودروهای دیزلی - نمایش محتوای خبر

 

 

15 اسفند آخرین مهلت ثبت نام دریافت سوخت خودروهای دیزلی

شناسه : 341533784

15 اسفند آخرین مهلت ثبت نام دریافت سوخت خودروهای دیزلی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما  گفت: با توجه به اجرای طرح توزیع سوخت خودروهای دیزلی درون شهری بر اساس پیمایش و عملکرد از فروردین ماه سال آینده، دارندگان خودروهای دیزلی مسافری و حمل بار درون شهری حداکثر تا 15 اسفندماه فرصت دارند به سامانه WWW.UTCMS.IR (سامانه ثبت نام، ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل بار دورن شهری و حومه ای) مراجعه و ثبت نام کنند.

سبحان رجب پور  افزود: بعد از ثبت نام، کد شناسایی دارنده خودرو مشخص میشود و سپس شهرداری ها با هماهنگی وزارت کشور اطلاعات ثبت نامی را بررسی و در صورت تایید پروانه ناوگان صادر می شود .

به گفته وی ، تا 25 اسفند اطلاعات خودروهای ثبت نام شده به وزارت نفت ارسال و از فروردین ماه سهمیه سوخت خوردوهای دیزلی بر اساس پیمایش و عملکرد تخصیص می یابد.

به گفته رجب پور، سهمیه خودروهای دیزلی درون‌شهری پس از این هشدار و مهلت، برای ناوگانی که شناسایی نشده‌اند کاهش ‌می‌یابد.

از مجموع 400 هزار خودروی دیزلی در کشور تاکنون 50 هزار خودرو ثبت نام کرده اند.

بر اساس طرح ساماندهی توزیع سوخت خوردوهای دیزلی، سوخت ناوگان دیزلی بر‌ اساس پیمانه پایه و پیمانه عملکردی در کارت‌های ناوگان دیزلی درون و برون‌شهری کشور واریز میشود.

جلسه ویدئو کنفرانس ساماندهی خودروهای نفت گازسوز درون شهری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان برگزار شد.

در این جلسه که در شاهرود و با حضور مسئولان دفتر فنی و اداره کل شهری روستایی استانداری سمنان و شرکت ملی پخش فرآروده های نفتی برگزار شد در ارتباط ویدئو کنفرانسی با مسئولان وزارت نفت روند اجرای طرح سامانه ثبت نام خودروهای عمومی نفت گاز دورن شهری بررسی شد.