حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

پیام راهپیمایی 22 بهمن ایستادگی در برابر آمریکا - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام راهپیمایی 22 بهمن ایستادگی در برابر آمریکا

شناسه : 340679218

پیام راهپیمایی 22 بهمن ایستادگی در برابر آمریکا

پیام راهپیمایی 22 بهمن ایستادگی در برابر آمریکا

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده ولی فقیه در استان سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه سمنان با قدردانی از حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده مردم ایران به رئیس جمهور جدید آمریکا بود و اینکه مردم ایران در برابر دشمنی ها ، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا با همه قدرت خواهند ایستاد .

آیت الله سید محمد شاهچراغی با بیاناینکه مردم امروز پاسخ محکمی به ترامپ دادند افزود : حضور پرشکوه امروز نشانه این بود که ما نه تنها از تهدیدات آمریکا نمیترسیم بلکه از ترامپ هم ممنونیم که چهره شیطانی و واقعی آمریکا را خودش به جهانیان نشان داده است .

خطیب جمعه سمنان گفت: روسای جمهور امریکادر تمام دوران همواره سیاست واحدی را در باره ایران اعمال کرده اند و هدف اصلی همه آنها به انزواکشیدن جمهوری اسلامی ایران و تضعیف رهبری است که این آرزو را قطعا به گور خواهند برد.

آیت‌الله شاهچراغی با بیان اینکه ملت ایران " ما میتوانیم " را به عمل تبدیل کرد افزود: انقلاب اسلامی ایران با تقدیم شهدا بدست آمده و ارزان به دست نیامده که ارزان هم از دست برود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با گرامیداشت آغاز ایام فاطمیه گفت: این بانوی بزرگوار شهید راه ولایتمداری بودنئ و اخلاص در عمل و خدمت ایشان ر به الگویی جهانی تبدیل کرده است .