حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

نماز جمعه سمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه سمنان

شناسه : 339255066

نماز جمعه سمنان

نماز جمعه سمنان

فتنه گری رسانه ای برای هدف قرار دادن قوه قضائیه، ریشه در خارج از کشور دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نمازجمعه سمنان با بیان این مطلب تصریح کرد: از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون همواره دشمن بدنبال هدف قرار دادن یک نهاد برای بدبین کردن مردم نسبت به آن بوده و مستکبران این بار قوه قضائیه را انتخاب کردند.
آیت الله سید محمد شاهچراغی برخورد با فتنه گران و مبارزه با مفاسد اقتصادی را از جمله اقدامات خطیر قوه قضائیه دانست که موجب خشم دشمنان و طرح ریزی هجمه رسانه ای و سیاسی علیه آن شده شده است.
امام جمعه سمنان هوشیاری مردم مقابل این ضد تبلیغ مستکبران علیه ارکان نظام را خواستار شد و از قوه قضائیه نیز خواست تا چون گذشته و مستحکم تر به مسیر خود با شجاعت و قاطعیت ادامه دهد.
آیت الله شاهچراغی مقابله با جرم و جنایت و فساد و مخاطرات اجتماعی و سیاسی را از وظایف ذاتی و سخت قوه قضائیه برشمرد و از مسئولان این قوه بدلیل ایستادگی مقابل این هجمه ها و حواشی قدردانی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان با بررسی واقعه تلخ کشف حجاب رضاخانی و تاثیر آن بر جامعه ایران در طول 81 سال گذشته تصریح کرد: بدحجابی مقدمه بی حجابی است و این آسیب اجتماعی ریشه در اقدام ناشایست و ضد اسلامی پهلوی اول دارد. خطیب جمعه سمنان واقعه 17 دیماه و اجبار رضاخان در کشف حجاب را آتشی توصیف کرد که حتی بعد از 8 دهه باز هم دودش در چشم مردم ایران می رود.
امام جمعه سمنان قیام 19 دی مردم قم را برگ زرینی در تاریخ به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی برشمرد و گفت : ثمره خون شهدای قم ، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای مردم ایران در سال 57 به ارمغان آورد.
آیت ا... شاهچراغی با تسلیت درگذشت آیت الله شرعی، وی را مبتکر و پایه گذار حوزه های علیمه خواهران در کشور نامید و خاطرنشان کرد : ایشان یک روحانی پاک و متدین و متواضع و خادم انقلاب و مردم و نظام و رهبری بودند.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین با تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) تأسی از آن امام همام در امانت داری و صداقت را سبب ترویج رفتار اسلامی در جامعه دانست.