رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نفس تازه

نفس تازه


Loading the player...

امروز جمعه هفتم اسفند، استان سمنان با آغاز صبح، رنگ و بوی دیگری گرفت، خورشید با نور هدایتش در طلیعه صبح به جمع مردم رای دهنده نظاره گر شد،شور و شوق و بی وفقه مردم در صف های طویل صندوق های رای قابل توصیف نیست و لحظه به لحظه بر جمعیت رای دهندگان افزوده می شود.مردم دسته دسته در پای صندوق های آرا حاضر می شوند تا با گزینش نامزد اصلح، نماینده ای برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را انتخاب کنند.استان سمنان سراسر در شور است ، ولی این ، احساس همه مردم است و این ، نشانه ایمان ملت است که با ولایت همدستند و با ولایت دست در دستند.

شور و شوق و بی وفقه مردم در صف های طویل صندوق های شعب اخذ رای در چهار حوزه انتخابیه شاهرود و میامی ، دامغان،گرمسار و آرادان و سمنان و مهدیشهر و سرخه قابل توصیف نیست و این آغاز مجدد دوران طلایی همیاری مردم با حاکمیت نظام جمهوری اسلامی است.

امروز زنان و مردان سمنانی همگام با ملت ایران با شعار ملی همدلی و همزبانی و اطاعت از رهبری و حضور حماسی در پای صندوق های رای، تاریخ انقلاب اسلامی را خوب ورق خواهند زد.

صف های طویل مردم در شعب اخذ رای مستقر در مساجد و مدارس و حسینه های شهر دیار قومس، رنگین کمان حضور ملی است و این حضور پرشور، نشانه الهی بودن ملت است که با اندیشه وحدت به نمایش گذاشته شده است.

شاد باش ای ایران، شاد باش ای سمنان، نگین کویر ایران که حضور انبوه رای دهندگان این خطه دل انگیز ایران ، رنگین کمان جدیدی از عشق را در کتاب انقلاب اسلامی نقاشی کرده است.

ای هموطن و ای سمنانی ها ، دشت های کویر را تو می بینی و تو می فهمی ، شاخه های درخت تاغ را تو حافظی، سبزینه های حضورت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باور شده است.

و باغ وحدت را - تو - بار آوردی، شاخه های وجودت مرهم زخم هایی است که تاریخ را واژگون کرد و با استقلال اندیشه ات، استقلال کشور را مزین کردی.

جشن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حالی برگزار می شود که جهانیان با چشمان حیرت انگیز و توطئه گر به این رخداد سیاسی می نگرند تا مردم دلسرد و از وحدت دور شوند.

ای ایرانی سربلند، بدان که دشمنان هرگز سکوت نخواهند کرد و از پای نخواهند نشست و همیشه در کمین اند و آنان از حضور مردم در پای صندوق های رای ، دل شکسته و غمین خواهند شد.

و این حماسه بزرگ از طریق دریچه دوربین به ثبت این رویداد بزرگ می پردازد تا جهانیان و بد خواهان  نظام بدانند که ملت غیور ایران همیشه در صحنه حاضر می باشد و مشتی کوبنده بر دهان یاوه گویان خواهد زد .

شبکه استانی سیمای مرکز سمنان با پخش زنده برنامه   نفس تازه   لحظه به لحظه با مردم و بینندگان این شبکه همراه و آنان را از برگزاری این انتخابات مطلع  می نماید .

برنامه نفس تازه شامل آیتمهای مجری – مهمان – کارشناس  - سرودو کلیپ  و نماهنگ  - گزارشهای مردمی – ارتباط با ستاد انتخابات استان و فرمانداریها  می باشد.

سال تولید: 7 اسفند 1394

تهیه کننده : حسین سنگسری

کارگردان : حیدر عباس زاده

مجری : علیرضا امینیان - بانو احسانی

گزارشگر : حجت الله یحیایی - مهران مجید پناه

تصویر بردار : علی ترحمی  - پوریا حیدری- رضا ظهوری

صدا بردار : اسماعیل اسدی - علی سامعی

امپکس :رضا حسن آبادی

دستیار تهیه : ابوالفضل خدا بنده لو

کارمند تولید : آزاده وحیدی فر

اپراتور رایانه : مریم فخاری

تدوین : مهدی قدبیگی - مهدی طاهری