اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

مسابقه خاکریز

شناسه : 109012976
Loading the player...

این برنامه با ساختار مسابقه، بصورت زنده و از طریق شبکه استانی سیمای مرکز سمنان با مشارکت ستاد کنگره 3000شهید استان سمنان  به مدت 30 دقیقه هر هر روز ساعت 19:00 در حال پخش می باشد .

این مسابقه به مناسبت برگزاری کنگره 3000 شهید استان سمنان وانگیزه ی گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس شامل هشت مرحله بوده که بصورت رایانه ای وسه بعدی و در تنوع تصویری و گرافیکی مختلف  با هدف گرامیداشت یاد و خاطر شهدای استان و بزرگداشت ایثارگری های این عزیزان تهیه گردیده است .      

در طراحی این مسابقه از طرح سئوالات تخصصی اجتناب گردیده و بصورت کاملا عمومی همراه با جذابیت های تصویری و موضوعی طراحی شده است و بدین صورت اجرا می گردد که تمامی اقشار جامعه موفق به حضور و پاسخگوئی به سئوالات آن شده و اطلاعات خود را در خصوص شهدای استان و هشت سال دفاع مقدس افزایش دهند .

فضای کلی مسابقه بصورت میدانی طراحی گردیده و در مسیر یک جاده می باشد و بدین صورت به انجام می رسد که پس از طی طریق مسافتی کوتاه، به دو راهی رسیده که هر مسیر بنام یکی از شهدای استان نامگذاری و تصویر شهید نیز در یک تابلو گنجانده شده است  و لازم است شرکت کننده محترم نسبت به انتخاب یکی از مسیرها اقدام نموده و مسابقه را ادامه دهد .  

این مسابقه دارای هشت مرحله با عنوان نماد هشت سال دفاع مقدس بوده که شش مرحله ی آن امتیازی و دو مرحله غیر امتیازی می باشد. سقف امتیازات این مسابقه 96 با عنوان 96 ماه جنگ تحمیلی می باشد .

گفتنی است شرکت کننده محترم در صورت کسب امتیاز 96 در هر کدام از بخش های مختلف مسابقه مستقیما موفق به دریافت جایزه بزرگ گردیده و در غیر اینصورت با ادامه مراحل به بخش پایانی مسابقه راه می یابد .

همچنین  در بخش های مختلف این مسابقه توضیحاتی در خصوص ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید و برگزاری کنگره ی بزرگ توسط مجری ارائه خواهد شد .

سال تولید: فرئردین 1394

تهیه کننده : ابوالفضل هراتیان

کارگردان : حیدر عباس زاده

مجری : حجت الله یحیایی

صدابردار: مهدی جرجانی

تصویر بردار : مجید بشارتی راد

منشی صحنه : فاطمه رفیعی

اپراتور رایانه : محمد پهلوان

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام.واقعا از برنامه ی شما لذت بردم و فکر می... محمد اشرف ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ ۲۱:۱۰

محمد اشرف
با سلام.واقعا از برنامه ی شما لذت بردم و فکر می کنم که میشه با این برنامه های خوب فرهنگ خوبی رو در جامعه پیاده کنیم.
جا داره که واقعا از اجرای عالی آقای یحیایی تشکر کنم.ایشان استاد من بودند و اجرا هایشان همیشه عالی بوده،هست ومیمونه.فقط میخام یه نکته رو آخر سر عرض کنم و اون هم اینه که:
اگر واقعا یک نفر بخواهد مثل آقای یحیایی مجری بشه،چه راه حلی رو باید در این شهر پیش بگیره؟اصلا هیچ راه امیدی هست؟واقعا مسئولای سیمای سمنان شده تا حالا یه بار بیان و برای کسانی که به اجرا علاقه دارن یه تست بزارن تا واقعا استادها کشف بشوند و هدر نرن.من که استعدادی نیستم ولی عاجزا از آقای هراتیان تقاضا دارم یکبار دیگه هم به ما نوجوانا اعتماد کنید.سراسر کشور دارن برای نوجوانا کلاس های اجرا و فن بیان و مجری گری میزارن،ولی من درسمنان جایی رو سراغ ندارم تا ادعای خودم رو اثبات کنم.من واقعا عاشق مجری گری هستم و حاضرم برای رسیدن بهش هر کاری رو که از دستم بر می آد انجام بدم.لطفا راهی رو نشانم دهید.
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ ۲۱:۱۰