رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

مسابقه خاکریز

مسابقه خاکریز


Loading the player...

این برنامه با ساختار مسابقه، بصورت زنده و از طریق شبکه استانی سیمای مرکز سمنان با مشارکت ستاد کنگره 3000شهید استان سمنان  به مدت 30 دقیقه هر هر روز ساعت 19:00 در حال پخش می باشد .

این مسابقه به مناسبت برگزاری کنگره 3000 شهید استان سمنان وانگیزه ی گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس شامل هشت مرحله بوده که بصورت رایانه ای وسه بعدی و در تنوع تصویری و گرافیکی مختلف  با هدف گرامیداشت یاد و خاطر شهدای استان و بزرگداشت ایثارگری های این عزیزان تهیه گردیده است .      

در طراحی این مسابقه از طرح سئوالات تخصصی اجتناب گردیده و بصورت کاملا عمومی همراه با جذابیت های تصویری و موضوعی طراحی شده است و بدین صورت اجرا می گردد که تمامی اقشار جامعه موفق به حضور و پاسخگوئی به سئوالات آن شده و اطلاعات خود را در خصوص شهدای استان و هشت سال دفاع مقدس افزایش دهند .

فضای کلی مسابقه بصورت میدانی طراحی گردیده و در مسیر یک جاده می باشد و بدین صورت به انجام می رسد که پس از طی طریق مسافتی کوتاه، به دو راهی رسیده که هر مسیر بنام یکی از شهدای استان نامگذاری و تصویر شهید نیز در یک تابلو گنجانده شده است  و لازم است شرکت کننده محترم نسبت به انتخاب یکی از مسیرها اقدام نموده و مسابقه را ادامه دهد .  

این مسابقه دارای هشت مرحله با عنوان نماد هشت سال دفاع مقدس بوده که شش مرحله ی آن امتیازی و دو مرحله غیر امتیازی می باشد. سقف امتیازات این مسابقه 96 با عنوان 96 ماه جنگ تحمیلی می باشد .

گفتنی است شرکت کننده محترم در صورت کسب امتیاز 96 در هر کدام از بخش های مختلف مسابقه مستقیما موفق به دریافت جایزه بزرگ گردیده و در غیر اینصورت با ادامه مراحل به بخش پایانی مسابقه راه می یابد .

همچنین  در بخش های مختلف این مسابقه توضیحاتی در خصوص ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید و برگزاری کنگره ی بزرگ توسط مجری ارائه خواهد شد .

سال تولید: فرئردین 1394

تهیه کننده : ابوالفضل هراتیان

کارگردان : حیدر عباس زاده

مجری : حجت الله یحیایی

صدابردار: مهدی جرجانی

تصویر بردار : مجید بشارتی راد

منشی صحنه : فاطمه رفیعی

اپراتور رایانه : محمد پهلوان