جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

فصل تماشا

فصل تماشا


Loading the player...

با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها، هزار دستان و قمریان، نغمه ها و سرودهای فرح بخش و تازه سرمی دهند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل ها سرشار از سرور و جان ها معرفت می یابد.

بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم. در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق او بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود.

اساسا جهان هستی، آینه دار خداست و جمال پروردگارش را به تماشا گذاشته است.

در شبهای زیبا و باطراوت بهاری، شبکه استانی سیمای مرکز سمنان با ویژه برنامه "فصل تماشا" همراه بینندگان عزیز هم استانی می باشد. این برنامه شبهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:10 و به مدت یک ساعت پخش می گردد.

این برنامه با دکوری زیبا و آیتم های مختلف در فضایی شاد و مفرح تلاش می کند تا شبهای بهاری شادتر و زیباتری را برای مردم عزیز استان ایجاد کند.

برخی از آیتم های این برنامه عبارتند از:

آرم و وله - مجری - لباهنگ - مسابقه - یک عمر وفا - گفتگو با میهمانان - خواننده و ...

 

سال تولید: 1396

تهیه کننده: محسن زندخانه

کارگردان: حیدر عباس زاده

تصویربردار: وحید نظری - احمد خوشکام - رضا ظهوری

صدابردار: عباس ایمانیان

منشی صحنه: آزاده وحیدی فر

تدوین: وحید نظری

مجری: پرستو احمدی

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلاملطفا دکور برنامه را با گیاهان بهاری تر و... Mehranshayegan ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۱:۳۸

Mehranshayegan
سلاملطفا دکور برنامه را با گیاهان بهاری تر و زیباتر درست کنید.
پست شده در ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۱:۳۸