رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

عیدی خدا به مناسبت یک ماه بندگی را حفظ کنید - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدی خدا به مناسبت یک ماه بندگی را حفظ کنید

شناسه : 345263256

عیدی خدا به مناسبت یک ماه بندگی را حفظ کنید

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، نماینده ولی فقیه در استان سمنان در خطبه های نماز عید فطر سمنان با بیان این مطلب گفت : عید فطر ، عید پاک شدن از گناهان است و باید این امر در طول سال حفظ شود .

آیت الله سید محمد شاهچراغی ، پرداخت زکات فطریه را مصداق جهاد اقتصادی مردم عنوان کرد و افزود : جهاد اقتصادی امروز کمک به مستمندان است که باید به شکرانه یک ماه روزه داری آن را در نظر گرفت و پرداخت .

وی با قدردانی از حضور گسترده و با شکوه مردم در نماز عید فطر و راهپیمایی روز جهانی قدس ، گفت : این حضور به برکت انقلاب اسلامی است .

نماینده ولی فقیه در استان سمنان همچنین با اشاره به عملیات موشکی موفقیت آمیز ایران در انهدام مواضع غعش گفت : این حمله به درخواست سپاه و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد و ضمن اینکه انتقام گیری از دشمن و نشان دهنده قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران به آمریکا بود ، به دوستان هم ثابت کرد نظام جمهوری اسلامی ایران پای دفاع از ارزش ها عزمی راسخ دارد .

آیت الله شاهچراغی همچنین پیگیری حقوق های نجومی و تخلفات انتخاباتی و  لغو کامل سند 2030 را از مطالبات رهبری عنوان کرد .

پیش از برگزاری نماز عید سعید فطر در سمنان نیز ، نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : درسی که باید از رمضان و مولای متقیان حضرت علی (ع) بگیریم ، درس بردباری و شجاعت است .

احمد همتی  همچنین وحدت و همدلی را از خواسته های رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد.