تجلیل از افتخار آفرینان مرکز سمنان

شناسه : 363263567

تجلیل از افتخار آفرینان مرکز سمنان

 

از همکاران معاونت های مختلف صدا ، سیما ، خبر و عوامل برنامه ساز موکب رسانه ای فجر مرکز سمنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی توکلیان مدیر کل مرکز ضمن خوش آمد گویی  و تبریک افتخار آفرینی همکاران در این جشنواره  گفت : این جلسه با هدف تکریم و تقویت انگیزه همکاران هنرمند و پر تلاش مرکز و به پاس کسب موفقیت های آنان در جشنواره تولیدات مراکز استان ها برگزار شد.

وی شکوفایی استعداد ها و شناخت پتانسیل های مراکز را از زایش ها و دستاورد های این جشنواره عنوان کرد و افزود: از اینکه همکاران مان در این مرکز و بساری از مراکز دیگر علیرغم  امکانات محدود، با تلاش و هنر خود تولیدات فاخری در تراز ملی تولید می کنند بسیار ارزشمند و قابل ستایش است.

وی ضمن اشاره  به فعالیت های موثر تمامی معاونت ها و همکاران واحد های مختلف در کسب این موفقیت  گفت: در حوزه سیما چندین کار فاخر تصویب شده است که به امید خدا تا پایان سال جاری تولید آن آغاز خواهد شد.  

سپس تعدادی از معاونان، مدیران و همکاران حاضر در این جلسه به ابراز نظرات و پیشنهاداتی در این خصوص پرداخته و از همکارانی که در جشنواره بیست و دوم افتخاراتی کسب کرده بودند با اهداء لوح تقدیر و هدیه مالی تجلیل شد.

همچنین با توجه به کسب رتبه ممتاز واحد خبر مرکز سمنان در ارزیابی های ماهانه و فصلی مراکز استان ها، از عوامل دست اندر کار این موفقیت نیز تجلیل به عمل آمد.

از همکاران و عوامل برنامه ساز "موکب رسانه ای فجر" که حضور میلیونی زائران حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) را در مسیر پیاده روی اربعین پوشش رسانه ای دادند نیز با اهداء لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.