برگزاری مراسم هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز سمنان

شناسه : 362745664

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج مراسمی در صدا و سیمای مرکز سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این مراسم که با نمایش کلیپ هایی از دوران دفاع مقدس و اجرای زنده سرود های حماسی توسط گروه سرود برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر توکلیان  مدیر کل  صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن تبریک ایام به بیان خصوصیات بسیجی پرداخت.

وی گفت: جریان های الهی و حرکت های توحیدی به اتکای افراد مومن جامعه شکل گرفته و گسترش میابند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن اشاره به اهمیت بصیرت در شناخت حق و باطل افزود: امروز دشمنان انقلاب سعی دارند مردم را از انقلاب جدا کرده و در واقع حرکت های مردمی را به نفع خود مصادره کنند و و فهم این موضوع بصیرت نام دارد که  تاکید رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام دکتر توکلیان بصیرت و اطاعت پذیری را دو رکن اساسی و شاخصه بارز بسیجیان دانست و گفت: بسیجی کسی است که موضوعات جامعه را تجزیه و تحلیل  کرده و با اطاعت پذیری به موقع از ولی فقیه به وظیفه خود عمل کند.

وی تاکید کرد : امروز انقلاب اسلامی مرهون راه و سیره ایست که بنیان گذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) پایه گذار آن بوده اند و بسیج حرکتی مردمی است مبتنی بر اندیشه اسلام ناب محمدی و از دستاورد ها و رویش های انقلاب اسلامی به شمار می آید.

در ادامه عمو زاده یکی از رزمندگان سالهای دفاع مقدس به بیان خاطراتی از حضور نیروهای رزمنده استان در دفاع مقدس پرداخت و همچنین از سرهنگ جبار دوست محمدی مسئول بسیج سازندگی استان به خاطر فعالیت های جهادی و خدمت رسانی  به مردم مناطق محروم  از طرف مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان تقدیر به عمل آمد.