اینجا شب نیست

اینجا شب نیست


در شب های  زمستان " اینجا شب نیست"

سیمای مرکز سمنان در شبهای بلند زمستان برنامه ای را با عنوان "اینجا شب نیست" تهیه و پخش میکند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این برنامه به تهیه کنندگی محمد جلیل اسکندرزاده و کارگردانی تلویزیونی روح الله فخرو از یکشنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 21 بصورت زنده با اجرای الهام صادقیان و تصویربرداری پوریا حیدری  به روی آنتن سیمای مرکز سمنان می رود.
"اینجا شب نیست" در شبهای سرد زمستان تا پایان سال با آیتم های زیر ادامه خواهد داشت:

دور همی: این آیتم به دورهمی و شب نشینی خانواده هایی می پردازد که هوز فضای سنتی خود را حفظ کرده اند. توجه به جایگاه والدین و نقش پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها . سرگرمی های ساده شیرین و حلال . بازیهای خانوادگی .توجه به فرزندان وتوانایی های آنان و نشان دادن فضای شاد و صمیمی خانواده از اهداف این آیتم است.
کودک من: قصه گویی بچه ها برای بچه ها . با هدف تقویت روحیه کتابخوانی . در این آیتم سعی می شود که ارتباط با مخاطب حفظ شود و از پدر و مادرها دعوت شود ک برای کودکان خردسال یا بزرگتر خود کتاب بخوانند و داستان گویی کودکان به تصویر کشیده می شود .
میراث من: در این بخش از افرادی به که جمع آوری لوازم و البسه خاندان، شهر و یا استان پرداخته اند دعوت می شود تا درباره کلیات و مشخصات یکی از لوازم مورد جمع آوری خود توضیحاتی ارائه نمایند .
شعرو ادب: این بخش شامل موارد مختلف ادبی و هنری است از شاهنامه گرفته تا حافظ و شعرهای معاصر و داستان های خیلی کوتاه که توسط هنرمندان اجرا خواهد شد .
سفرنامه: بررسی استان سمنان در سفرنامه های خارجی که توسط رسول گلپایگانی اجرا می شود و نکات جالبی را برای اولین بار به مخاطبان این برنامه ارائه می دهد .
شب های نقره ای: در این آیتم با برنامه زنده "شب های نقره ای" که از برنام های پرمخاطب رادیو سمنان است ارتباط زنده تصویری برقرار می شود و هر شب بینندگان با یک شهر از استان آشنا می شوند .
چهل سالگی: با توجه به فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی و خدمات بسیار زیادی که در بخش های مختلف صورت گرفته این آیتم به معرفی خدمات انقلاب در شهر ها و روستا های استان می پردازد .

تکرار " اینجا شب نیست" هر روز ساعت 12:45 از سیمای مرکز سمنان پخش میشود.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: محمد جلیل اسکندرزاده 

کارگردان تلویزیونی :روح الله فخرو