حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

ایران سربلند

Loading the player...

امروز زنان و مردان سمنانی همگام با ملت ایران با شعار ملی همدلی و همزبانی و اطاعت از رهبری و حضور حماسی در پای صندوق های رای، تاریخ انقلاب اسلامی را خوب ورق خواهند زد.

صف های طویل مردم در شعب اخذ رای مستقر در مساجد و مدارس و حسینه های شهر دیار قومس، رنگین کمان حضور ملی است و این حضور پرشور، نشانه الهی بودن ملت است که با اندیشه وحدت به نمایش گذاشته شده است.

شاد باش ای ایران، شاد باش ای سمنان، نگین کویر ایران که حضور انبوه رای دهندگان این خطه دل انگیز ایران ، رنگین کمان جدیدی از عشق را در کتاب انقلاب اسلامی نقاشی کرده است.

ای هموطن و ای سمنانی ها ، دشت های کویر را تو می بینی و تو می فهمی ، شاخه های درخت تاغ را تو حافظی، سبزینه های حضورت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باور شده است.

و باغ وحدت را - تو - بار آوردی، شاخه های وجودت مرهم زخم هایی است که تاریخ را واژگون کرد و با استقلال اندیشه ات، استقلال کشور را مزین کردی.

جشن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حالی برگزار می شود که جهانیان با چشمان حیرت انگیز و توطئه گر به این رخداد سیاسی می نگرند تا مردم دلسرد و از وحدت دور شوند.

ای ایرانی سربلند، بدان که دشمنان هرگز سکوت نخواهند کرد و از پای نخواهند نشست و همیشه در کمین اند و آنان از حضور مردم در پای صندوق های رای ، دل شکسته و غمین خواهند شد.

و این حماسه بزرگ از طریق دریچه دوربین به ثبت این رویداد بزرگ می پردازد تا جهانیان و بد خواهان  نظام بدانند که ملت غیور ایران همیشه در صحنه حاضر می باشد و مشتی کوبنده بر دهان یاوه گویان خواهد زد .

شبکه استانی صدای  مرکز سمنان با پخش زنده برنامه   ایران سربلند   لحظه به لحظه با مردم و بینندگان این شبکه همراه و آنان را از برگزاری این انتخابات مطلع  می نماید .

برنامه ایران سربلند شامل آیتمهای مجری – مهمان – کارشناس  - سرودو کلیپ  و نماهنگ  - گزارشهای مردمی – ارتباط با ستاد انتخابات استان و فرمانداریها  می باشد.

تاریخ تولید: 7 اسفند 1394

تهیه کنندگان : فاطمه سلطانعلیان  - محمد رضا سحر خیرز - احترام امیدیان - مریم بابایی

گویندگان : سپیده دریایی - اعظم کاشانی - مازیار حاجعلیان - محمد رضا کاشانی - سیده زهره سیادتی - علیرضا امینیان - آزیتا آسودگان

صدابردا : علی زیاری - حسین قدرت آبادی - علیرضا بانی - علیمحمد میر شکاری - محمد رضا جلالیان

دستیار تهیه : فاطمه محرابی - زهرا میر شکاری - فاطمه خیرخواهان

گزارشگر : حجت الله یحیایی - مهران مجید پناه  - نرجس نجفی - سودابه ذوالفقار خانی - محمد ابراهیمیان - شهلا صفاهانی -

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
از برنامه خوبتان متشکرم . اطلاع رسانی و شور... ریحانه فتاحی ۱۳۹۴/۱۲/۷ ۲۱:۵۹

ریحانه فتاحی
از برنامه خوبتان متشکرم . اطلاع رسانی و شور آفرینان شما بسیار عالی بود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۷ ۲۱:۵۹