حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد. - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

شناسه : 341386466

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما در ویژه برنامه زنده " صبح پیروزی " سیمای مرکز سمنان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان وی ضمن تشریح شاخص های انقلاب اسلامی ایران گفت : تفاوت اصلی انقلاب اسلامی با سایر انقلابها در ماهیت آن است چون این انقلاب ماهیت ها و باور ها را تغییر داد و با شعار نه شرغی نه غربی انقلاب نوینی را به جهانیان معرفی کرد.

وی با اشاره به گوشه هایی از عداوتهای دشمنان بر علیه انقلاب گفت: شاید هیچ انقلابی در دنیا وجود نداشته باشد که به اندازه انقلاب اسلامی ایران بر علیه آن دشمنی و عداوت صورت گرفته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم ضمن اشاره به تاثیر نقش امام خمینی (ره) در شکل گیری و رهبری انقلاب افزود: هنر امام این بود که موضوعات ارزشی را به مجموعه ای ساختاری تبدیل کرد.

قائم مقام سازمان صدا و سیما بخش عمده ای از عداوتهای استکبار علیه انقلاب را به دلیل نمونه بودن آن دانست و گفت: امروز بسیاری از کشور های جهان از انقلاب اسلامی ایران الگو میگیرند.

وی در پایان ضمن اهمیت شناخت ترفند های مختلف دشمنان علیه انقلاب گفت: امروز شناخت استراتژی دشمن و عکس العمل متناسب با آن بسیار مهم می باشد.

حجت الاسلام موسوی مقدم بعد از حضور در ویژه برنامه صبح پیروزی از نودال و استودیوی رادیو که در حال نصب تجهیزات جدید و بروز می باشد بازدید کرد.