اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۶

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد. - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما در ویژه برنامه زنده " صبح پیروزی " سیمای مرکز سمنان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان وی ضمن تشریح شاخص های انقلاب اسلامی ایران گفت : تفاوت اصلی انقلاب اسلامی با سایر انقلابها در ماهیت آن است چون این انقلاب ماهیت ها و باور ها را تغییر داد و با شعار نه شرغی نه غربی انقلاب نوینی را به جهانیان معرفی کرد.

وی با اشاره به گوشه هایی از عداوتهای دشمنان بر علیه انقلاب گفت: شاید هیچ انقلابی در دنیا وجود نداشته باشد که به اندازه انقلاب اسلامی ایران بر علیه آن دشمنی و عداوت صورت گرفته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم ضمن اشاره به تاثیر نقش امام خمینی (ره) در شکل گیری و رهبری انقلاب افزود: هنر امام این بود که موضوعات ارزشی را به مجموعه ای ساختاری تبدیل کرد.

قائم مقام سازمان صدا و سیما بخش عمده ای از عداوتهای استکبار علیه انقلاب را به دلیل نمونه بودن آن دانست و گفت: امروز بسیاری از کشور های جهان از انقلاب اسلامی ایران الگو میگیرند.

وی در پایان ضمن اهمیت شناخت ترفند های مختلف دشمنان علیه انقلاب گفت: امروز شناخت استراتژی دشمن و عکس العمل متناسب با آن بسیار مهم می باشد.

حجت الاسلام موسوی مقدم بعد از حضور در ویژه برنامه صبح پیروزی از نودال و استودیوی رادیو که در حال نصب تجهیزات جدید و بروز می باشد بازدید کرد.