حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

آل هاشم: تلاش دشمن تغییر گفتمان انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

آل هاشم: تلاش دشمن تغییر گفتمان انقلاب است

شناسه : 340682580

آل هاشم: تلاش دشمن تغییر گفتمان انقلاب است

آل هاشم: تلاش دشمن تغییر گفتمان انقلاب است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن سمنان با بیان این مطلب گفت: دشمنان با گفتمان انقلاب را که بر گرفته از آموزه های دینی و مدل حکومت مبتنی بر وحی و مدنیت است مشکل دارند و تحریف آن را هدف گرفته اند .

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم با بیان اینکه مشکل اصلی برای آمریکا موجودیت جمهوری اسلامی ایران است گفت : در دوره جدید هم تغییری در سیاست های رییس جمهوری آمریکا دیده نمی شود.

وی گفت: مستندات زیادی وجود دارد که آمریکا پس از برجام در حوزه های سیاسی، فرهنگی و نظامی و اقتصادی تلاش کرد در ایران نفوذ کند و در بعد دفاعی خواست توان موشکی ایران را مهار کند، اما هنگامی که متوجه شد نمی تواند ایران را تسلیم کند، در اجرای تعهدات خود فریب کاری و بدعهدی کرد.

وی تاکید کرد: هدف اصلی دشمنان در ایجاد و حمایت از داعش و نیروهای تکفیری هم به چالش کشیدن گفتمان انقلاب اسلامی و تخریب چهره اسلام است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقش تعیین کننده ایران در معادلات منطقه افزود : به چالش کشیدن قدرت های استکباری و قدرتهای غربی و ایجاد تحولات نوین جهانی، دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در جهان بود.

بعد از سخنرانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه راهپیمایان هم قرائت شد .