حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

اعلام ساعت کشیک نوروزی بانک ها - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ساعت کشیک نوروزی بانک ها

شناسه : 341837156

اعلام ساعت کشیک نوروزی بانک ها

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانک های استان سمنان گفت: به منظور رفاه حال مردم برای انجام امور بانکی و مالی، 12 شعبه منتخب بانک ملی سمنان، گرمسار، شاهرود، مهدیشهر، دامغان، شهمیرزاد، بسطام، میامی و آرادان در روزهای بیست و نهم و سی ام اسفند 95 ، دوم و سوم فرودین 96 از ساعت هشت و نیم تا 12 به عنوان کشیک ویژه عید نوروز خدمات بانکی ارائه می دهند .

حسن مونسان افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده بانک صادرات هم شعبه های مرکزی و میدان سعدی سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان خود را به عنوان کشیک نوروزی در این تعطیلات در نظر گرفته و در روزهای بیست و نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96  از ساعت 9 تا 12 فعال است .

به گفته مونسان، ساعت کاری شعبه های منتخب بانک کشاورزی در شهرستان سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود در روزهای ذکر شده از ساعت 9 تا 13  و بانک تجارت در شعبه های مرکزی سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان از ساعت 9 تا 12 تعیین شده است .

وی یادآورشد: بانک مسکن فقط در روز سوم فروردین 96 در شعبه مرکزی سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار از ساعت 9 تا 12 به مشتریان ارائه خدمت می کند.

دبیر کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان سمنان خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون، موسسه مالی اعتباری ملل و موسسه مالی کوثر فقط در شعبه مرکزی سمنان، از ساعت 9 تا 12 و بانک قرض الحسنه مهر ایران در شعبه های مرکزی استان سمنان و بانک مهر اقتصاد در روزهای بیست نهم اسفند 95 تا سوم فروردین 96 به مشتریان ارائه خدمت می کند.