محتوا با برچسب صدا-ویژه برنامه های مناسبتی.

با کاروان عشق
این برنامه ویژه دهه اول محرم و به صورت زنده تقدیم حضور شنوندگان محترم شبکه استانی می گردد.
زخم زیتون
شبکه استانی صدای مرکز سمنان همراه با مردم عزیز هم استانی در برنامه ای با عنوان " زخم زیتون " همراه بوده است و گزارشهای مختلفی از حضور دشمن شکن مردم پخش گردید.
بوی بهار ، عطر یاس
ویژه برنامه "بوی بهار ، عطر یاس" از 24 اسفند 95 و در ایام نوروز سال 96 هرروز در دو بخش صبحگاهی و عصرگاهی در ساعتهای 10 تا 12 صبح و 5 تا 7 عصر از صدای استانی مرکز سمنان بطور زنده تقدیم شنوندگان عزیز هم استانی و مسافران نوروزی می گردد.
نو بهاران
ویژه برنامه "نو بهاران" در ساعات آغاز سال نو بطور زنده مهمان شنوندگان رادیوی صدای مرکز سمنان می باشد. این برنامه از ساعت 12:30 تا 15 روز سی ام اسفند همراه با شنوندگان محترم شبکه استانی صدای مرکز سمنان آغاز سال جدید را جشن می گیرد.
روز همصدایی
در روز 22 بهمن، صدای استانی مرکز سمنان با ویژه برنامه "روز همصدایی" از ساعت 8 صبح به مدت 4 ساعت همراه شنوندگان محترم هم استانی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بود.
شکوه خدمت
در روزهای پرخاطره ایام دهه مبارک فجر شبکه استانی صدای مرکز سمنان با ویژه برنامه " شکوه خدمت " هرروز صبح از ساعت 9 و به مدت یک ساعت همراه شنوندگان عزیز هم استانی می باشد
رادیو انقلاب
این برنامه شامل آیتمهای : کلام باران - یادی از دیروز - برکت - تنها صداست که می ماند -مستندهای گزارشی - انقلاب در استان - گزارش مردمی -
یادگار ماندگار
ویژه برنامه " یادگار ماندگار " که به مناسبت هفته بسیج از صدای استانی مرکز سمنان پخش می گردد به معرفی بسیج ، اهداف آن ، اقدامات بسج سازندگی در استان، فعالیتهای مختلف بسیج و ... در استان می پردازد.
کاروان عشق
ویژه برنامه " کاروان عشق " ، در روز اربعین امام حسین (ع) به صورت زنده از ساعت 9 تا 10:30 ، تقدیم شنوندگان محترم صدای مرکز سمنان می گردد.
کوچه های بارانی (ویژه اربعین)
ویژه برنامه اربعین امام حسین(ع) با عنوان " کوچه های بارانی " ، از ساعت 18:30 تا 20 ، به صورت زنده از شبکه استانی صدای مرکز سمنان پخش می گردد.