محتوا با برچسب صدا-دین و معارف اسلامی.

میعادگاه عاشقان
 این برنامه که در صدای مرکز سمنان تولید گردیده هر هفته وزهای شنبه ساعت 13:30 از شبکه استانی پخش میگردد . در این برنامه خطبه های نماز جمعه شهر سمنان  پخش می گردد .  .    
به وقت عاشقی
با توجه به نیاز جامعه و جوانان و آشنایی جوانان با دفاع مقدس که باعث ...
مستندهای دفاع مقدس
مستند های دفاع مقدس به نقش رزمندگان سپاه استان سمنان می پردازد. این مستند به همت صدای مرکز سمنان تولید و روزهای سه شنبه از شبکه استانی سمنان پخش می شود.
با کاروان عشق
این برنامه ویژه دهه اول محرم و به صورت زنده تقدیم حضور شنوندگان محترم شبکه استانی می گردد.
مثنوی پایداری
این برنامه که شنبه تا پنجشنبه از صدای استانی مرکز سمنان پخش می گردد ، به گفتگو با خانواده های معظم شهدا و بیان زندگینامه و رشادتهای شهدا و وصیتنامه آنان می پردازد.
مهمانی لاله ها
برنامه "مهمانی لاله ها" با موضوع هشت سال دفاع مقدس به صورت مستند گزارشی و گفتگو با خانواده های شهدا و همرزمان آنان پنجشنبه ها از ساعت 17:30 به مدت 15 دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز سمنان تقدیم شنوندگان محترم می گردد.
آرام جان
در لحظات ملکوتی اذان ظهر برنامه " آرام جان " هر روز به مدت 45دقیقه و یصورت زنده از شبکه استانی صدای مرکز سمنان تقدیم شنوندگان محترم هم استانی می گردد.
نسیم سحر
در سحرهای دل انگیز و معنوی ماه مبارک رمضان، صدای استانی مرکز سمنان با ویژه برنامه "نسیم سحر" مهمان عابدان و روزه داران عزیز هم استانی می باشد.
نشانی بهشت
در لحظات معنوی افطار ماه مبارک رمضان، صدای مرکز سمنان با ویژه برنامه "نشانی بهشت" همراه روزداران عزیز هم استانی می باشد.
بعثت خاتم
ویژه برنامه " بعثت خاتم " در روز عید بزرگ مبعث پیامبر اکرم(ص) از شبکه استانی صدای مرکز سمنان تقدیم شنوندگان محترم استانی گردید.