رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

نمایش محتوای خبر

 

 

محتوا با برچسب 19 دی.

تار و مار مردم قم

شناسه : 363429921

تار و مار مردم قم


حادثه ۱۹ دی به برکت اخلاص مردم قم، با رهبری امام به قیام عظیم بهمن ۵۷ انجامید
 
رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم:
این مراسم، چهل سال یا چهل و یک سال است که هر سال با عظمت برگزار میشود. مردم سراسر کشور، در روز ۱۹ دی به مناسبت آن حادثه‌ی بسیار مهم و تاریخ‌ساز، چشمشان به مردم قم است.
یک جمله درباره‌ی این مسئله‌ی ۱۹ دی و حادثه‌ی قم عرض کنم، یک جمله هم درباره‌ی این شهید عزیزِ این روزها شهید سلیمانی.
درباره‌ی مسئله‌ی ۱۹ دی باید فکر کنیم، باید درس بگیریم. اکثر شما برادران و خواهرانی که اینجا تشریف دارید، آن روز را ندیدید، لکن خاطره‌ی آن روز زنده است. ما باید درس بگیریم. گذشته باید همیشه راهنما و چراغ راه آینده باشد.
قضیه‌ی ۱۹ دی این‌جور بود که به‌خاطر دفاع از مقام مرجعیت، رهبر عظیم‌الشأن و بزرگ انقلاب که آن وقت در ایران نبودند، مردم قم در مقابل نیروهای مسلح و بی‌رحم رژیم، سینه سپر کردند.
مردم هیچ چیز نداشتد، دست خالی [بودند]. چه چیز آنها را کشید وسط میدان؟ ایمان و غیرت دینی. این دو کلیدواژه است: ایمان و غیرت دینی. وقتی هم که آن مردم _ که جمعی از مردم قم بودند _ آمدند به خیابانها و با پلیس مواجه شدند و با نیروهای رژیم مواجه شدند و تعدادی از اینها به شهادت رسیدند، تعدادی مجروح شدند و در واقع عناصر طاغوت به خیال خودشان اینها را تارومار کردند، نه آن فیام‌کنندگان قمی و نه دیگران هرگز فکر نمیکردند که همین حرکت منشأ چه تحول عظیمی نه فقط در کشور بلکه در دنیا خواهد شد. مگر نشد؟
همین حرکتی که در آن روز فقط به‌خاطر ایمان و غیرت دینی از سوی مردم انجام گرفت، خدای متعال به این حرکت برکت داد، ادامه پیدا کرد و پشت سر هم، اربعین‌ها مردم را به وسط میدان کشاند و امام بزرگوار هم رهبری کرد و منتهی شد به قیام عظیم ماه بهمن سال بعد، یعنی سال ۵۷. همین حرکتِ یک تعدادی از مردمِ با اخلاص قم یک چنین انقلاب عظیمی را کلید زد. 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


زمامداران کودن

شناسه : 357713227

زمامداران کودن


?? روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا
⚠️ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پُز قدرت آمریکا را می‌دهند!


?? رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم:

??️ در دهم دی‌ماه ۵۶ رئیس‌جمهور آمریکا به تهران آمد و یک نطق غرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا کرد. در این نطق گفت ایران #جزیره‌ی_ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا  از #رژیم_نوکرمآب آسوده است.

??️ اما ۱۰ روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردند و با جان خود به میدان آمدند. بعد هم مردم تبریز حرکتی طوفانی کردند و حرکت‌های بعدی باعث نابودی رژیم سرسپرده شد.

??️ این دستگاه محاسباتی آمریکاست؛ آمریکایی‌ها به این #تحلیل_محاسباتی و آینده‌نگری خود می‌بالند! اینجا هم یک عده غرب‌زده پُز قدرت آمریکا را می‌دهند.

??️ چندی پیش هم یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مُشت تروریست و اوباش گفت امیدوار است که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران بگیرد. جشن ۲۰۱۹ چند روز پیش بود.

??️ بعضی سران آمریکا وانمود می‌کنند دیوانه‌اند که البته من این را قبول ندارم اما احمق‌های درجه یکی هستند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


دیدار با اهالی قم

شناسه : 357702433

دیدار با اهالی قم


?? رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم:

??️ ۱۹ دی فرصتی است برای تمجید از مردم قم. #قم همان‌جایی است که سرچشمه‌ای شد برای آن شطّ جوشان حرکت و مقدمه‌ای شد برای انقلاب. قم شهر انقلاب و مرکز انقلاب و مادر انقلاب است.

??️ البته انگیزه‌هایی وجود دارد که فضای قم را تغییر دهند و فضا و روحیه‌ی #انقلابی قم را کم‌رنگ کنند. از کید و مکر دشمن نباید غافل شد.

?? بزرگان و #جوانان قم باید نگذارند دست‌های خائن، نقش مرکزی و کانونی قم را در انقلاب کم‌رنگ کنند.

??️ قم سرچشمه‌ی اصلی انقلاب و حوزه‌ی قم پشتوانه‌ی معنوی برای آن حرکتی است که دنیا را تکان داد و البته ما هنوز در آغاز راهیم.

تفاوت نظام محاسباتی حضرت امام خمینی و آمریکایی‌ها:
⚠️ آن‌ها از اول انقلاب تحریم کردند و گفتند ۵-۶ ماه دیگر انقلاب از بین می‌رود
?? امام(ره) فرمود صدای خردشدن استخوان‌های مارکسیسم را می‌شنوم و چندی بعد همه این را دیدند

?? رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار مردم قم:

??️ قیام مردم قم صف‌بندی دو دستگاه محاسباتی و دو نظام معرفتی بود که صف‌بندی دو الگوی تحلیلی را مقابل یکدیگر نشان داد:

??️ یک نظام معرفتی، لیبرال‌دموکراسیِ دروغینِ پای‌در‌گلِ غربی است و یکی نظام معرفتی توحیدی اسلامی است. قیام مردم قم تقابل دو دستگاه پیش‌بینی و محاسباتی را نشان داد.

??️ آن محاسبات آمریکایی‌ها است که ایران را در اولین ماه‌های پیروزی انقلاب #تحریم کردند و بنا کردند که تا ۵-۶ ماه دیگر انقلاب اسلامی از بین می‌رود.

??️ آن نظام محاسباتی امام(ره) است که گفت صدای خُرد شدن استخوان مارکسیسم را دارم می‌شنوم و چندی بعد همه این را دیدند

 

️ به دولتمردان عرض می‌کنم که اولاً قدر #مسئولیت خود را بدانید؛ خدمت به این اهداف و این ملت و این کشور، نعمت بزرگ پروردگار است. و ثانیاً به لوازم این نعمت بزرگ عمل کنید و مواظبت کنید که گرایش به #اشرافیگری و اسراف و رفتارهای طاغوتی نداشته باشید.

?? راه، راه اسلام است؛ ما مثل امیرالمؤمنین(ع) نمی‌توانیم عمل کنیم ولی باید به آن سمت حرکت کنیم.

??️ مقابل یاوه‌گویی دولتمردان آمریکایی، شجاعت و عقلانیت داشته باشید. می‌بینید که چه بی‌ربط و مثل دلقک حرف می‌زنند؛ دولتمرد آمریکایی می‌گوید ایران #حقوق_بشر را از عربستان سعودی یاد بگیرد.

??️ این‌ها نه تهدیدشان، نه قولشان و نه امضایشان اعتبار ندارد و نباید اعتنا کرد. راه را با عقلانیت انتخاب کنید و با انگیزه و احساسات به پیش بروید.

??️ قدردان ظرفیت‌های درونی کشور باشید و به #معیشت_مردم هم #توجه ویژه‌ای مصروف کنید.

??️ مشکلاتی که برای #طبقات_ضعیف پیش می‌آید، اساسی‌ترین کارها برای #مسئولان_دولتی است.
 

 

??️به مردم توصیه می‌کنم که در اداره‌ی کشور به مسئولان کمک کنند.

??️ بخش مهمی از حمایت از تولید داخلی بر عهده‌ی مردم است. تولیدکننده، مصرف‌کننده و فروشنده‌ی تولید داخلی، مردم هستند.

??️ از جمله کارهایی که مردم می‌توانند به بهترین نحو انجام دهند، حضور در صحنه‌های انقلاب است.

مقابله با شایعه‌سازی دشمن هم از کارهایی است که مردم می‌توانند انجام دهند. امروز #جوانان در #فضای_مجازی فعالند؛ فضای مجازی می‌تواند ابزاری باشد برای زدن توی دهان دشمنان.

 


 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.