حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

نمایش محتوای خبر

 

 

محتوا با برچسب رویدادهای مرکز سایر.

تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات

شناسه : 343228964

تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات

به منظور افزایش آگاهی مربوط به انتخابات پیش رو و بصیرت لازم برای یک انتخاب شایسته و هوشمندانه و تبیین مردم سالاری دینی در کشور و همچنین  آگاهی لازم برای انتخاب اصلح و تقویت اقتدار ملی و احساس مسئولیت در بین آحاد جامعه صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را تهیه و در حال پخش دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان  " فرصت حضور " ویژه برنامه سیمای مرکز سمنان است که به  تهیه کنندگی حسین سنگسری در 20 قسمت 45 دقیقه ای در حال تهیه و پخش می باشد.

حضور کارشناسان مختلف به همراه نمایندگانی از دانشجویان و جوانان در داخل استودیو و مشارکت آنان با پرسش و پاسخ در خصوص موضوع برنامه ، گزارش های مردمی ، اجرای سرود های ملی و حماسی با حضور اقشار جامعه ، کلام امام (ره) و رهبری در خصوص انتخابات ، مشارکت دادن مخاطبان از طریق شبکه مجازی سروش در خصوص موضوع برنامه از آیتم های فرصت حضور است که ساعت 20:30 روز های چهار شنبه و تکرار آن نیز در همین ساعت روز های یکشنبه از سیمای مرکز سمنان پخش می شود.

بخش هایی از برنامه های زیر یک سقف ، شب چراغ ، ساعت به وقت نوجوانی ، دیار آشنا ، در شهر و شبانه فصل تماشا نیز به این موضوع اختصاص دارد.

صدای مرکز سمنان هم ویژه برنامه " فصل همدلی" را به تهیه کنندگی حمید رضا کاشی  در 27 قسمت با آیتم هایی مانند: بحث کارشناسی پیرامون موضوع برنامه ، گزارش های مردمی ، بخش طنز انتخاباتی با عنوان اونور آبکی ، گفتگو با مشاهیر استان در خصوص موضوع برنامه ، کلام امام (ره) و رهبری و روز شمار انتخابات در ساعت 10:15 روزهای دوشنبه و چهار شنبه در حال پخش دارد.

" انتخاب با شما " هم عنوان ویژه برنامه دیگر صدای این مرکز است که به تهیه کنندگی فاطمه سلطانعلیان به تعداد 23 برنامه در ساعت 11:30روز های یکشنبه و سه شنبه هر هفته به مدت 45 دقیقه با آیتم های کلام امام و رهبری در خصوص انتخابات ، آنونس های ویژه انتخابات ، گفتگو با کارشناسان حوزه های علوم سیاسی و اجتماعی ، نریشن هایی متناسب با موضوع برنامه پخش می شود.

همچنین در برنامه های روتین صدای مرکز سمنان از قبیل : کوچه دلگشا ، ما جوونیم ، صبح بخیر قومس ، زندگی سلام هم به موضوع انتخابات پرداخته می شود.

معاونت خبر مرکز سمنان هم با ویژه برنامه ترکیبی " در مسیر انتخابات" ، " تریبون آزاد" و بسته های خبری با کاندیداها" به انتخابات پیش رو می پردازد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


در صدای مرکز سمنان انتخاب با شماست

شناسه : 343224931

در صدای مرکز سمنان انتخاب با شماست

با توجه به اهميت انتخابات پیش رو  و نقش آن در سرنوشت ملت و كشور ، صدای مرکز سمنان ويژه برنامه "انتخاب با شما" را  تهیه و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز سمنان، این برنامه به صورت میزگرد و با هدف تبیین شاخص های فرد اصلح ، تبیین  آثار  و برکات  انتخابات  در سال های گذشته  و اهمیت برگزاری آن و همراه ساختن نخبگان جامعه درتبیین  موضوع انتخاب پخش مي شود.

انتخاب با شما  به تهیه کنندگی فاطمه سلطانعلیان به تعداد 23 برنامه در ساعت 11:30روز های سه شنبه هر هفته به مدت 45 دقیقه با آیتم های کلام امام و رهبری در خصوص انتخابات ، آنونس های ویژه انتخابات ، گفتگو با کارشناسان حوزه های علوم سیاسی و اجتماعی ، نریشن هایی متناسب با موضوع برنامه از صدای مرکز سمنان پخش می شود.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


بازدید مدیران ارشد فنی سازمان از صدا و سیمای مرکز سمنان

شناسه : 343228018

بازدید مدیران ارشد فنی سازمان از صدا و سیمای مرکز سمنان

مهندس فهمی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ، دکتر رحمتی مدیر کل برنامه ریزی و بودجه عمرانی معاونت توسعه و فناوری ، مهندس مدّاد مدیر کل پشتیبانی فنی صدا و تصویر ، مهندس دامغانیان مدیر کل فرستنده های تلویزیونی و اف ام و سر کار خانم ها مهندس صهبا و مهندس مغاریان از صدا و سیمای مرکز سمنان بازدید کرده و از نزدیک در جریان توانمندی ها و اقدامات انجام شده در حوزه معاونت فنی مرکز قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این سفر یک روزه پروژه های فنی ، عمرانی و تاسیساتی و تعدادی از پروژه های در دست اجرای مرکز  مورد بازدید قرار گرفت.

محمد منتظر حجت مدیر کل و تعدادی از معاونین و مدیران مرکز نیز در این بازدید توضیحاتی را از روند تجهیز ، تعمیر و نگهداری تاسیسات و امکانات فنی مرکز ارائه دادند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

شناسه : 341386466

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی انقلاب نوینی را به جهان معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما در ویژه برنامه زنده " صبح پیروزی " سیمای مرکز سمنان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان وی ضمن تشریح شاخص های انقلاب اسلامی ایران گفت : تفاوت اصلی انقلاب اسلامی با سایر انقلابها در ماهیت آن است چون این انقلاب ماهیت ها و باور ها را تغییر داد و با شعار نه شرغی نه غربی انقلاب نوینی را به جهانیان معرفی کرد.

وی با اشاره به گوشه هایی از عداوتهای دشمنان بر علیه انقلاب گفت: شاید هیچ انقلابی در دنیا وجود نداشته باشد که به اندازه انقلاب اسلامی ایران بر علیه آن دشمنی و عداوت صورت گرفته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم ضمن اشاره به تاثیر نقش امام خمینی (ره) در شکل گیری و رهبری انقلاب افزود: هنر امام این بود که موضوعات ارزشی را به مجموعه ای ساختاری تبدیل کرد.

قائم مقام سازمان صدا و سیما بخش عمده ای از عداوتهای استکبار علیه انقلاب را به دلیل نمونه بودن آن دانست و گفت: امروز بسیاری از کشور های جهان از انقلاب اسلامی ایران الگو میگیرند.

وی در پایان ضمن اهمیت شناخت ترفند های مختلف دشمنان علیه انقلاب گفت: امروز شناخت استراتژی دشمن و عکس العمل متناسب با آن بسیار مهم می باشد.

حجت الاسلام موسوی مقدم بعد از حضور در ویژه برنامه صبح پیروزی از نودال و استودیوی رادیو که در حال نصب تجهیزات جدید و بروز می باشد بازدید کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در یوم الله 22 بهمن

شناسه : 341386219

برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در یوم الله 22 بهمن

صدا و سیمای مرکز سمنان در یوم الله 22 بهمن با اعزام گروه های مختلف رادیویی ، تلویزیونی و خبری و همچنین تهیه و پخش ویژه برنامه هایی حضور مردم انقلابی استان و پاسخ آنان به یاوه سرایی های دشمنان ایران و انقلاب را منعکس خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان سیمای این مرکز در شب 22 بهمن با ویژه برنامه های زنده شب چراغ ، ترمه و ترنج ، فجر 39 و شباهنگ  با برقراری ارتباط با شهر های مختلف استان از آمادگی حضور آنها در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن خواهند گفت.

همچنین در روز 22 بهمن هم ویژه برنامه زنده " صبح پیروزی" با دعوت از کارشناسان  و ارتباط زنده با شهر های مختلف استان ، ارتباط تلفنی با ائمه جمعه و فرمانداران شهر های استان از ساعت 7:30 الی 13 با مردم استان همراه خواهد بود.

حماسه حضور مردم جای جای استان نیز با اعزام 8 گروه تلویزیونی واحد سیار و پرتابل بصورت زنده و ضبطی پوشش داده خواهد شد.

این گزارش حاکی است صدای مرکز سمنان نیز در شب 22 بهمن با ویژه برنامه زنده " رادیو انقلاب" از ساعت 18:30 الی 20 با ارتباط با شهر های مختلف استان آمادگی حضور مردم  و مسیر راهپیمایی شهر های مختلف استان را اطلاع رسانی میکند.

همچنین در روز 22 بهمن با ویژه برنامه زنده " روز همصدایی" از ساعت 8:30 الی 12:30 و اعزام 7 گروه گزارشی به شهرهای استان بصورت زنده حضور مردم استان منعکس خواهد شد . پخش پیام  نماینده محترم ولی فقیه در استان ، استاندار ،نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و فرمانداران شهر های مختلف استان ، ارتباط با رادیو تهران و رادیو سلامت نیز دیگر آیتم های این برنامه در روز 22 بهمن خواهد بود.

واحد خبر مرکز سمنان هم با اعزام گروه های مختلف خبری به شهرستانهای مختلف استان و  اعزام 4 گروه خبری در سطح شهر سمنان مراسم  یوم الله 22 بهمن و حضور پر شکوه مردم همیشه در صحنه استان را منعکس خواهند کرد. 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


"راه خروجی نیست" رونمایی شد

شناسه : 341384887

آیین رونمایی از کتاب " راه خروجی نیست " نمایشنامه ای از ژان پل سارتر فیلسوف و نویسنده فرانسوی که توسط حسین اسماعیلی یکی از همکاران صدا و سیمای مرکز سمنان ترجمه شده است برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان آیین رونمایی از این کتاب با حضور صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سوقندی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و تعدادی از هنرمندان و اصحاب رسانه استان صورت گرفت.

این کتاب با مقدمه ای از نصر الله قادری مدرس دانشگاه و نویسنده حوزه  هنرهای نمایشی توسط حسین اسماعیلی و فائزه تاجیک به زبان فارسی ترجمه شده است.

راه خروجی نیست نمایشی است تک پرده ای ، با موضوعی جذاب و با کششی اوج گیرنده که مخاطب را تا پایان با خود همراه میکند.

این کتاب در هزار نسخه توسط انتشارات حبله رود به چاپ رسیده است.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


راه اندازی رسمی بیست و یکمین صفحه استانی خبرگزاری صداوسیما در سمنان

شناسه : 341384487

راه اندازی رسمی بیست و یکمین صفحه استانی خبرگزاری صداوسیما در سمنان

بیست و یکمین صفحه استانی خبرگزاری صداوسیما در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز سمنان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این آیین که با حضور آیت الله شاهچراغی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، دکتر خباز استاندار سمنان، سید مهدی رئیس خبرگزاری صداوسیما، منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان و جمعی از مدیران و معاونان این  مرکز برگزار شد آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان با ابراز خرسندی از اقدامات صداوسیما مرکز سمنان گفت: دو اصل صداقت و امانت داری باید در اطلاع رسانی و تولید و انتشار اخبار مدنظر قرار گیرد.
وی همچنین گفتار مردم و مسئولان را امانت ویژه ای در دست رسانه دانست و تصریح کرد: صداوسیمای استان از فرصت مغتنم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای معرفی بیشتر فجر آفرینان، مردم و به ویژه نقش ماندگار امام خمینی (ره) بهره گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین با ابراز تاسف از وقوع حادثه ساختمان پلاسکوی  تهران، برای خانواده های داغدار شهیدان این حادثه طلب صبر و برای مصدومان آرزوی بهبودی کرد.
استاندار سمنان نیز در این آیین صحت، دقت و صداقت را شعار مهمی برای خبرگزاری صداوسیما عنوان کرد و گفت: اطلاع دقیق مردم از اقدامات تصمیم سازان کشور از طریق رسانه، سبب استحکام و تداوم اعتماد ملت به نظام خواهد شد.
محمدرضا خباز با تشکر از اهتمام و جدیت صدا و سیمای مرکز سمنان در پخش اخبار و اطلاع رسانی ابراز امیدواری کرد: ورود به عرصه خبررسانی در فضای مجازی زمینه خدمت بیشتر به مردم در رسانه استانی را فراهم آورد.
وی تلاش مستمر دشمن برای ضربه زدن به نظام از بعد فرهنگی و اقتصادی را خاطرنشان کرد و گفت: نیاز ذاتی مردم بعنوان مخاطب باید با تولیدات فاخر، اثرگذار و مناسب تامین شود تا زمینه ای برای سوء استفاده دشمن از راه شبکه های ماهواره ای ایجاد نشود.
رئیس خبرگزاری صدا و سیما هم راه اندازی صفحات استانی را رویکردی ملی برای بهره گیری از فضای مجازی برای انعکاس سریع و موثق اخبار عنوان کرد و گفت: این خبرگزاری از مزیت نسبی تصویر برای ارائه مطالب بخوبی بهره می گیرد و به گونه ای برنامه ریزی شده است که مخاطبان برای اکثر اخبار تصاویر مربوطه را نیز مشاهده و دریافت کنند.
سید مهرداد سید مهدی سرعت را ویژگی ذاتی خبر برشمرد و گفت: خبرگزاری صداوسیما در کنار اصول اصلی انعکاس اخبار در بخش صحت و دقت، توجه ویژه ای به اصل صداقت دارد تا مخاطبان ، این خبرگزاری را به تدریج بعنوان رسانه مرجع در اطلاع رسانی انتخاب کنند.
وی راهپیمایی 22 بهمن امسال و انتخابات سال آینده را دو رویداد بزرگ کشور در ماههای آینده دانست و اظهار امیدواری کرد: خبرگزاری صداوسیما علاوه بر انعکاس دیداری و شنیداری بتواند از ظرفیت های ایجاد شده در بخش مجازی بهترین بهره را در این دو عرصه ببرد.
سید مهدی بهره گیری از کانال های خبرگزاری در استانها را نیز بعنوان قابلیت مضاعف ورود موثر رسانه ملی در عرصه اطلاع رسانی انی معرفی کرد و گفت: معرفی مفاخر علمی، دینی و شهدای استانها در کنار اطلاع رسانی اخبار در دستور کار این ظرفیت های جدید است.
محمد منتظر حجت مدیر کل صداوسیمای مرکز سمنان نیز اصول دین، اخلاق،امید و آگاهی را چون گذشته سرلوحه برنامه ریزی های فضاهای جدید اطلاع رسانی اخبار در استان معرفی کرد و گفت: ظرفیت ویژه صفحه استانی خبرگزاری صداوسیما برای تاثیرگذاری راهبردی و هدایت گرانه اخبار استان یک امکان ویژه است.
وی با قدردانی از همکاران مرکز در معاونت های مختلف گفت: بارگذاری یک ماهه صفحه استانی بصورت آزمایشی با موفقیت کامل پشت سر گذاشته شد و از امروز بطور رسمی این صفحه در اختیار مخاطبان است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان از برنامه ریزی منسجم برای اطلاع رسانی مورد وثوق، مطمئن و 24 ساعته اخبار در صفحه استانی خبرداد و گفت: کانال خبرگزاری نیز همزمان با این صفحه با هدف بازنشر اخبار در شبکه های پیام رسان تلفن همراه فعالیت مطلوبی را آغاز کرده است.

مخاطبان هم استانی از هم اکنون میتوانند با مراجعه به کانال خبرگزاری صدا و سیمای مرکز سمنان به نشانی : http://telegram.me/news_semnanirib جدید ترین اخبار و رویدادهای استان را دریافت نمایند.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سیمای استانی مرکز سمنان یک موفقیت بین المللی دیگر کسب کرد

شناسه : 334440228

سیمای استانی مرکز سمنان یک موفقیت بین المللی دیگر کسب کرد

سیمای استانی مرکز سمنان یک موفقیت بین المللی دیگر کسب کرد

تله فیلم "جاده تباهی " تولید سیمای استانی مرکز سمنان موفق به کسب جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم مستقل آلمان شد.

به گزارش روایط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این تله فیلم که به سفارش مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیما در مرکز سمنان به تهیه کنندگی میترا روحی منش و کارگردانی یاسر طالبی ساخته شده است قبلا نیز موفق به کسب جایزه کارگردانی فیلم بلند چهارمین دوره جوایز کارولینای شمالی شده بود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


صدا و سیمای مرکز سمنان مرکز برتر در تولیدات نمایشی و تله فیلم

شناسه : 334438234

صدا و سیمای مرکز سمنان مرکز برتر در تولیدات نمایشی و تله فیلم

صدا و سیمای مرکز سمنان مرکز برتر در تولیدات نمایشی و تله فیلم

صدا و سیمای مرکز سمنان در نوزدهمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها ، به عنوان مرکز برتر در تولیدات نمایشی و تله فیلم معرفی و لوح این بخش را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان ، در نوزدهمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها که از سی ام آذر الی دوم دی ماه جاری در خوزستان برگزار شد آثار تولیدی این مرکز در رقابت فشرده با سایر آثار راه یافته ، چهار جایزه و نه تقدیر در بخش سیما و یک جایزه در بخش صدا را به خود اختصاص دادند.

جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما در بخش های پنجگانه صدا ، سیما ، خبر  موسیقی و پژوهش امسال به میزبانی استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


رد پای پد ر را در شبکه سمنان بجویید

شناسه : 334434639

رد پای پد ر را در شبکه سمنان بجویید

رد پای پد ر را در شبکه سمنان بجویید

به منظور پاسداشت مقام شامخ شهدا بویژه شهدای مدافع حرم سیمای مرکز سمنان اقدام به ساخت مستندی با عنوان " رد پای پدر" کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این مستند به تهیه کنندگی عباس ایمانیان و کارگردانی مهدی ابراهیم خانی ضمن نشان دادن عظمت  و شکوه حضور میلیونی زائران اربعین حسینی در پیاده روی بزرگ اربعین ،  با پدر و فرزند شهید محمد حسین حمزه از شهدای مدافع حرم استان سمنان همراه می شود که قصد دارند به نیابت از شهیدشان در این راهپیمایی شرکت کنند .

سایر عوامل این مستند عبارتند از :

تصویربردار : محمدسپهری  ، دستیارتهیه : علی نوروزی  ،  نویسنده : نادر پناه زاده

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


همگی به جشن میلاد در زیر یک سقف دعوتید

شناسه : 334432186

همگی به جشن میلاد در زیر یک سقف دعوتید

همگی به جشن میلاد در زیر یک سقف دعوتید

سیمای مرکز سمنان به مناسبت میلاد سراسر نور نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) برنامه خانواده خود را با عنوان " زیر یک سقف " بصورت ویژه تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان سری جدید برنامه زیر یک سقف که به تازگی با تهیه کنندگی و کارگردانی محسن زند خانه  شروع شده ، در روز میلاد بصورت ویژه میزبان مخاطبان همیشگی خود خواهد بود.

اجرای موسیقی زنده ، شعر خوانی با حضور شاعران استان ، اجرای گروه دف نوازی ، وله های شاد ، پخش پشت صحنه های جالب برنامه ، تقدیر از عوامل پیش کسوت برنامه و ... از آیتم های این برنامه در روز میلاد خواهد بود که بصورت زنده از ساعت 18 الی 20 از سیمای مرکز سمنان پخش میشود.

برنامه زیر یک سقف با محوریت خانواده و مسائل مربوط به آن در روزهای زوج هفته  بصورت زنده از ساعت 17 الی 18 با موضوعاتی چون : اقتصاد در خانواده ، آموزش خیاطی ، سبک زندگی ، آموزش بافندگی و سلامت و تغذیه با اجرای خانم ها هانیه رفیعا ، پرستو احمدی و مهتا نظری به روی آنتن میرود.

 

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


تقدیر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان از همکاران واحد ترابری در روز حمل و نقل

شناسه : 334429143

تقدیر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان از همکاران واحد ترابری در روز حمل و نقل

تقدیر مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان از همکاران واحد ترابری در روز حمل و نقل

به مناسبت 26 آذر ماه ، روز حمل و نقل و رانندگان ،  محمد منتظر حجت  مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن بازدید از واحد ترابری مرکز و نشست دوستانه با همکاران این واحد از آنان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این نشست صمیمی که با حضور تعدادی از معاونین مرکز صورت گرفت ابتدا شهسوار مدیر پشتیبانی و ترابری مرکز ضمن تشکر از نگاه مثبت مدیر کل مرکز به واحد ترابری گفت : به حمد الله هم اکنون رضایتمندی خوبی از واحد ترابری در مرکز وجود دارد که نتیجه حسن برخورد همکاران این واحد و دقت آنان در انجام وظایفشان می باشد.

سپس منتظر حجت مدیر کل مرکز هم در سخنانی ضمن تبریک ایام میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) و روز حمل و نقل ،  واحد ترابری را یکی از واحد های اصلی و تاثیر گذار در مرکز دانست و افزود : در این واحد نظم و انضباط از جایگاه ویژه ای برخوردار است بطوری که اگر بی نظمی صورت گیرد هیچ کار تولیدی به سرانجام نخواهد رسید.

وی همچنین گفت : با توجه به وسعت و شرایط جغرافیایی استان ، سختی و خطر پذیری کار شما قابل تقدیر است.

در خاتمه از سوی مدیر کل هدایایی به همکاران واحد اهدا شد.

 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.


تولید دو قطعه موسیقی فاخر در صدا و سیمای مرکز سمنان

شناسه : 333847858

تولید دو قطعه موسیقی فاخر در صدا و سیمای مرکز سمنان

تولید دو قطعه موسیقی فاخر در صدا و سیمای مرکز سمنان

قطعات موسیقی " صبح بخیر"  و " نغمه ؛ اوج ، فرود "  که در واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شد ه اند در ارزیابی های به عمل آمده از سوی اساتید و کارشناسان شورای عالی  موسیقی و سرود استان های صدا و سیما بعنوان موسیقی فاخر شناخته شده و شایسته تقدیر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان  قطعه موسیقی " صبح بخیر" با گویش مهدی شهری  و به آهنگسازی و تنظیم مانی فرضی  و با صدای فائز عبد الحسینی و شعر حسین اقیان  و قطعه بی کلام " نغمه ، اوج ، فرود "  با آهنگسازی استاد فرامرز پایور و تنظیم مانی فرضی با تک نوازی ویولا به نوارندگی سید مجید حسینی در ساختار ایرانی بصورت سولو و ارکستر زهی ، با کسب مجوز های لازم و ثبت در سامانه آرشیو جامع دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما ضمن معرفی بعنوان آثار فاخر ، مجوز پخش از شبکه های سراسری صدا و سیما را دریافت کردند.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.


بازیگر تله فیلم سفر سیمای مرکز سمنان نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد جشنواره بین المللی فیلم یاس شد

شناسه : 334430428

بازیگر تله فیلم سفر سیمای مرکز سمنان نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد جشنواره بین المللی فیلم یاس شد

بازیگر تله فیلم سفر سیمای مرکز سمنان نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد جشنواره بین المللی فیلم یاس شد

 

 

تله فیلم " سفر"  به کارگردانی روح الله فخرو  کاری  از سیمای مرکز سمنان که در چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس شرکت کرده است بعنوان یکی از 20  اثر برگزیده از بین 108 اثر ارسالی ،  مورد داوری قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان علی سلیمانی بازیگر نقش امیر علی در این فیلم بعنوان نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد معرفی شد.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس به دبیری سید مصطفی ابطحی از 22 الی 26 آذر ماه جاری در استان مازندران در حال برگزاری می باشد.

تله فیلم  سفر قبلا نیز درهشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی شرکت کرده بود.

"سفر " داستان زندگی جوان پژوهشگری بنام امیر علی است که سالها روی یک ماده شیمیایی بنام شیره باریجه که از گیاهان دارویی استان سمنان می باشد کار کرده و به فرمول جدیدی دست یافته است اما کسی حاضر به سرمایه گذاری در تحقیقات وی نمی شود. از طرفی همسرش رویا نیز در زندگی با او دچار مشکل شده و امیر علی برای نجات زندگی اش راهی سفری می شود که ...

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


نظر مخاطبان در برنامه سازی برای ما یک اصل است

شناسه : 334427495

نظر مخاطبان در برنامه سازی برای ما یک اصل است

نظر مخاطبان در برنامه سازی برای ما یک اصل است

تحقیق و پژوهش اساس کار در تهیه  برنامه های صدا و سیماست

نظر مخاطبان در برنامه سازی برای ما یک اصل است

 

به مناسبت هفته پژوهش محمد منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان ضمن دیدار با پرسشگران این مرکز از آنان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در ابتدای این دیدار طاهریان مدیر واحد پژوهش این مرکز ضمن خوش آمد گویی گفت : این جلسه با هدف تکریم و تقویت انگیزه و باز آموزی پرسشگران پر تلاش مرکز برگزار گردید.

وی ضمن اشاره  به فعالیت های موثر پرسشگران در نظر سنجی ها بالاخص نظر سنجی های انتخابات در سالهای گذشته  گفت: مرکز سمنان به لطف خدا بهترین جایگاه را در انجام نظر سنجی های انتخاباتی گذشته داشته است که این موفقیت را مدیون فعالیتها و تلاشهای دقیق و منظم پرسشگران مرکز میدانیم.

 سپس منتظر حجت ضمن پر اهمیت دانستن کار پژوهش و زحمت پژوهشگران گفت : صداقت ، تعهد و درستکاری در انتقال نظر مخاطبان برای ما یک اصل بوده و در برنامه ریزی و برنامه سازی ما تاثیر بسزایی دارد.

وی از پرسشگران مرکز خواست تا با حوصله و متانت به پاسخ پرسش شوندگان گوش داده و نظر واقعی آنان را بدون کم و کاست  به صدا و سیما منعکس کنند.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


آوای خوش کلام وحی در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای استانی مرکز سمنان

شناسه : 252929075

آوای خوش کلام وحی در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای استانی مرکز سمنان

آوای خوش کلام وحی در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای استانی مرکز سمنان

همزمان با فرا رسیدن ماه ضیافت الهی ، سیمای استانی مرکز سمنان با  مراسم جمع خوانی قرآن کریم هر روز میزبان مخاطبان روزه دار هم استانی است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این مراسم هر روز به تهیه کنندگی عباس بشیری و کارگردانی محسن زند خانه بصورت زنده از ساعت 14:15 الی 15:20 از شبکه استانی سیما پخش خواهد شد.

مراسم جمع خوانی قرآن کریم از اول تا پایان ماه مبارک رمضان در سه دهه از شهر های شاهرود ، سمنان و دامغان و با حضور مردم مومن و خدا جوی این شهر ها پخش می شود.

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


ویژه برنامه هایی صدا و سیمای مرکز سمنان در ماه مبارک رمضان

شناسه : 252928618

ویژه برنامه هایی صدا و سیمای مرکز سمنان در ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه هایی صدا و سیمای مرکز سمنان در ماه مبارک رمضان

صدا و سیمای مرکز سمنان در ایام ضیافت الله با تدارک ویژه برنامه هایی در هنگام افطار و سحر با مردم خدا جو و روزه دار استان سمنان همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان صدای این مرکز برای هنگام افطار ویژه برنامه زنده نشانی بهشت را از ساعت 19 الی 21 با این آیتم ها به روی آنتن خواهد برد:

بحث کارشناسی پیرامون دعای روز ماه مبارک رمضان ، گنج سخن که شرح خطبه های نهج البلاغه میباشد ، بحث بهداشتی روزه و ماه مبارک رمضان با نام سیب سلامت ، زیارت خاصه ائمه اطهار با نام سلام بر باران ، معرفی شهدای رمضان ، یار مهربان که معرفی کتب ویژه ماه مبارک رمضان است و پاسخ به سوالات شرعی مخاطبان توسط آیت الله شاهچراغی .

 نشانی بهشت به تهیه کنندگی حجت الله یحیایی و اجرای علیرضا امینیان ، اعظم کاشانی ، مازیار حاجعلیان ، زهره سیادتی و با گزارش هایی از مهران مجید پناه پخش خواهد شد.

نسیم سحر عنوان ویژه برنامه سحر گاهی صدای مرکز سمنان  به تهیه کنندگی محمد اکبری و گویندگی محمد رضا خطیبی است که در سحر گاهان ماه مبارک رمضان بصورت زنده از ساعت 3 الی4:30 با آیتم های زیر پخش خواهد شد:

بحث کارشناسی متناسب با موضوع برنامه ، شرح دعای ابو حمزه ثمالی ، شرح دعای روزهای ماه مبارک رمضان ، دل گفته هایی با موضوع انتظار فرج و امام زمان (عج) ، کلام بزرگان در خصوص اهمیت ماه مبارک رمضان ، مهر سحر با موضوع نقش بانوان در تهیه سفره های افطار و سحر ماه مبارک رمضان ، گزارش هایی از مشاغل شبانه به همراه پیامک ها و تلفن های مخاطبان .

این گزارش همچنین حاکی است سیمای استانی مرکز سمنان نیز با ویژه برنامه زنده افطار بنام لطیف مثل عشق به تهیه کنندگی حسین سنگسری و کارگردانی مهدی ابراهیم خانی با آیتم های متنوع از ساعت 19 الی 20:45 با مردم روزه دار همراه خواهد بود.

آیتم های لطیف مثل عشق که با اجرای مهران مجید پناه از مهدیه سمنان به روی آنتن خواهد رفت عبارتند از :

موذن که آشنایی با موذنین محلات و مساجد استان خواهد بود ، اسرار روزه که  شامل ناگفته هایی از روزه داری است ، معرفی آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان ، میهمانان حضوری از فرهیختگان و نخبگان و خیرین هم استانی و گفتگو با آنان به همراه موسیقی و سرود هایی با تصاویر متناسب با ماه مبارک رمضان.کارگردان تلویزیونی لطیف مثل عشق روح الله فخرو میباشد.

همچنین سیمای استانی مرکز سمنان برای اوقات سحرگاهی بینندگان هم استانی خود ویژه برنامه زنده نسیم سحر را از ساعت 3 الی 4:30 به تهیه کنندگی محمد رضا ولی نژاد کشتلی و کارگردانی سید کاظم سرور با آیتم های زیر در نظر دارد:

نسیم هدایت که بحث کارشناسی پیرامون موضوعات قرآنی ، اخلاقی و عرفانی است ، شرح فراز هایی از دعای ابو حمزه ثمالی ، گفتگوی تلفنی با ائمه جمعه شهر های مختلف استان متناسب با موضوع برنامه ، پخش فراز هایی از دعای ابو حمزه ثمالی با نام نسیم وصل ، پخش دعای مخصوص سحر ، پخش مناجات سحر گاهی ، گزیده هایی از سخن بزرگان پیرامون ماه مبارک رمضان ، پخش دعای روز و نماز جماعت صبح. نسیم سحر را سید محمد مهدی صالحی اجرا خواهد کرد.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

شناسه : 252927805

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

صدا و سیمای مرکز سمنان به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان  سیمای این مرکز با دو ویژه برنامه به نام غم دلدار در 14 و 15 خرداد ، پخش مجموعه گزیده ای از سخنان امام خمینی (ره) ،پخش 6 قسمت برنامه با عنوان ترنم وصل  ، پخش هشت کلیپ ، دو سخنرانی ، پوشش یادواره شهدا ، پخش مستند های روح الله و راهی ، پخش ویژه برنامه کودک ، ارتباط زنده با بیت امام خمینی (ره) و شبکه آفتاب در استان مرکزی و تولید و پخش دو برنامه با عنوان در شهر مجموعا به مدت 420 دقیقه در ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با مخاطبان هم استانی همراه خواهد بود.

همچنین شبکه استانی صدای مرکز سمنان نیز این ویژه برنامه ها را در این ایام تدارک دیده است : تولید و پخش دو ویژه برنامه در صبح و عصر 14 خرداد ، پخش سه قسمت برنامه با عنوان جاودانه ها ، پخش 14 قسمت برنامه با موضوع سیره عملی امام خمینی با نام ذکر یار ، پخش مستند روح الله ، پخش 4 قسمت ویژه برنامه با موضوع قیام خونین 15 خرداد ، پخش مستند آغاز ، تولید و پخش 2 ویژه برنامه با نام شمیم ولایت  و مستند کوتاه شمس جاوید با مجموع زمان 890 دقیقه.

این گزارش حاکی است خبر مرکز سمنان نیز ضمن پوشش خبری برنامه های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)  در سراسر استان ، گزارش هایی با موضوع اندیشه و کلام امام خمینی (ره) تهیه و همچنین یک گروه خبری همراه با زائران حرم مطهر امام خمینی گزارش هایی را آماده و پخش خواهد نمود.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برگزاری جلسه مشترک کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز استان سمنان با استان خراسان رضوی

شناسه : 243569551

برگزاری جلسه مشترک کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز استان سمنان با استان خراسان رضوی

برگزاری جلسه مشترک کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز استان سمنان با استان خراسان رضوی

 به منظور هم اندیشی واستفاده از تجربیات و راهکارهای عملی مبارزه با قاچاق کالا وارز ، اعضای کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز استان سمنان با اعضای این کارگروه دراستان خراسان رضوی جلسه مشترکی برگزار کردند .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز سمنان دراین جلسه که درمحل سالن جلسات استانداری خراسان رضوی درمشهد مقدس برگزارشد، اعضای دو کارگروه فرهنگی سمنان وخراسان رضوی ضمن آشنائی با یکدیگر خلاصه ای از عملکرد ، دستاوردها وموفقیتهای خود درخصوص فعالیتهای فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز دراستان خود ارائه نمودند .

درابتدای جلســــــه محمـــــد ابراهیم افشاری دبیــرکمیسیون قاچاق کالا وارز استان خراسان رضوی ضمن خوش آمدگوئی گفت : درسال 94 نسبت به سال 93 دراستان خراسان رضوی کشفیات کالای قاچاق 50 درصد افزایش داشته است.

درحوزه قاچاق سوخت که دغدغه اصلی استان وکشورمی باشد درسال گذشته با چهار طرحی که اجرا کرده ایم 60% قاچاق سوخت به افغانستان کاهش پیداکرده و در مورد البسه مستعمل قاچاق نیز دراستان پاکسازی کامل صورت گرفته است .

 

درادامه سید علیرضا هاشمی جانشین دبیر و رئیس دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان گفت : با توجه به اهمیت و تأثیرگذاری کارفرهنگی درحوزه مبارزه با قاچاق کالا وارز ، استان سمنان دراین حوزه اقدامات شاخصی انجام داده است . وی گفت : ما با 8 استان همجواریم که در زمینه های اقدامات فرهنگی ، تبلیغاتی و پیشگیرانه  همکاری مناسب داریم.

هاشمی گفت : کارگروه فرهنگی و تبلیغات مبارزه با قاچاق کالا وارز استان در سالهای اخیر با انجام اقدامات مناسب درسطح کشور دارای رتبه مناسبی است که از عوامل کسب این موفقیت تلاش موثر تمامی دستگاههای عضو این کارگروه بوده است .

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهور محترم مبنی برانجام فعالیت های فرهنگی و تبلیغی هوشمندانه و موثر ، خواستار گسترش فعالیت های فرهنگی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولیدات داخلی توسط دستگاه های مختلف با نگاه مردم مدارانه شد.

 

آقای نیک کارقائم مقام صداوسیمای مرکز سمنان نیز ضمن ارائه گزارشی از خلاصه اقدامات دستگاه های عضو کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز استان سمنان گفت : پیشنهاد من برای مبارزه فرهنگی بهتر و موثرتر با پدیده قاچاق کالا درمنطقه شمال شرق کشور ایجاد یک کمربند فرهنگی تبلیغی هم آهنگ و هم افزا با حضور سه استان سمنان ، خراسان شمالی وخراسان رضوی است تا زمینه را برای نا امن کردن منطقه برای قاچاق کالا و ارتقای فرهنگ عمومی در راستای خرید کالای ایرانی و نقبیح قاچاق فراهم آورد.

در ادامه تعدادی از اعضای کارگروه دو استان به بیان نظرات و پیشنهاداتی درخصوص مبارزه با قاچاق کالا پرداختند .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


دیدار نماینده ولی فقیه در استان سمنان با مسئولان روابط عمومی دستگاه های استان

شناسه : 243575459

دیدار نماینده ولی فقیه در استان سمنان با مسئولان روابط عمومی دستگاه های استان

دیدار نماینده ولی فقیه در استان سمنان با مسئولان روابط عمومی دستگاه های استان

به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی ، آیت الله سید محمد شاهچراغی امام جمعه سمنان و نماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان با مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان در این دیدار که مسئول روابط عمومی مرکز نیز حضور داشت آیت الله شاهچراغی حرکت در خط رهبری و ولایت را راه رسیدن به خدا دانست و اظهار کرد: حرکت در مسیر رهبری ما را از همه توطئه ها و دشمنی ها محفوظ می کند. وی نقش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان سمنان را در برقراری وحدت در بین مردم و شهرستان ها مهم دانست و گفت : ایجاد وحدت در مردم و جامعه باید وظیفه روابط عمومی ها باشد.

در ادامه ایرج کارخایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دبیر شورای  اطلاع رسانی استان سمنان گفت : حفظ شعائر اسلامی و ارزش های انقلابی و اسلامی در محیط اداره و جامعه رسالت مهم روابط عمومی ها بعنوان سربازان مدافع انقلاب و ولایت است.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جدیدترین اخبار

محتوا با برچسب رویدادهای مرکز سایر.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

اخبار پر بیننده

محتوا با برچسب رویدادهای مرکز سایر.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد