حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

نمایش محتوای خبر

 

 

محتوا با برچسب تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات.

تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات

شناسه : 343228964

تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات

به منظور افزایش آگاهی مربوط به انتخابات پیش رو و بصیرت لازم برای یک انتخاب شایسته و هوشمندانه و تبیین مردم سالاری دینی در کشور و همچنین  آگاهی لازم برای انتخاب اصلح و تقویت اقتدار ملی و احساس مسئولیت در بین آحاد جامعه صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را تهیه و در حال پخش دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان  " فرصت حضور " ویژه برنامه سیمای مرکز سمنان است که به  تهیه کنندگی حسین سنگسری در 20 قسمت 45 دقیقه ای در حال تهیه و پخش می باشد.

حضور کارشناسان مختلف به همراه نمایندگانی از دانشجویان و جوانان در داخل استودیو و مشارکت آنان با پرسش و پاسخ در خصوص موضوع برنامه ، گزارش های مردمی ، اجرای سرود های ملی و حماسی با حضور اقشار جامعه ، کلام امام (ره) و رهبری در خصوص انتخابات ، مشارکت دادن مخاطبان از طریق شبکه مجازی سروش در خصوص موضوع برنامه از آیتم های فرصت حضور است که ساعت 20:30 روز های چهار شنبه و تکرار آن نیز در همین ساعت روز های یکشنبه از سیمای مرکز سمنان پخش می شود.

بخش هایی از برنامه های زیر یک سقف ، شب چراغ ، ساعت به وقت نوجوانی ، دیار آشنا ، در شهر و شبانه فصل تماشا نیز به این موضوع اختصاص دارد.

صدای مرکز سمنان هم ویژه برنامه " فصل همدلی" را به تهیه کنندگی حمید رضا کاشی  در 27 قسمت با آیتم هایی مانند: بحث کارشناسی پیرامون موضوع برنامه ، گزارش های مردمی ، بخش طنز انتخاباتی با عنوان اونور آبکی ، گفتگو با مشاهیر استان در خصوص موضوع برنامه ، کلام امام (ره) و رهبری و روز شمار انتخابات در ساعت 10:15 روزهای دوشنبه و چهار شنبه در حال پخش دارد.

" انتخاب با شما " هم عنوان ویژه برنامه دیگر صدای این مرکز است که به تهیه کنندگی فاطمه سلطانعلیان به تعداد 23 برنامه در ساعت 11:30روز های یکشنبه و سه شنبه هر هفته به مدت 45 دقیقه با آیتم های کلام امام و رهبری در خصوص انتخابات ، آنونس های ویژه انتخابات ، گفتگو با کارشناسان حوزه های علوم سیاسی و اجتماعی ، نریشن هایی متناسب با موضوع برنامه پخش می شود.

همچنین در برنامه های روتین صدای مرکز سمنان از قبیل : کوچه دلگشا ، ما جوونیم ، صبح بخیر قومس ، زندگی سلام هم به موضوع انتخابات پرداخته می شود.

معاونت خبر مرکز سمنان هم با ویژه برنامه ترکیبی " در مسیر انتخابات" ، " تریبون آزاد" و بسته های خبری با کاندیداها" به انتخابات پیش رو می پردازد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جدیدترین اخبار

محتوا با برچسب تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

اخبار پر بیننده

محتوا با برچسب تدارک گسترده برنامه سازان صدا و سیمای مرکز سمنان برای انتخابات.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد