محتوا با برچسب سیما-دین و معارف اسلامی.

در شهر
برنامه "در شهر"، در هفته دفاع مقدس با تهیه گزارش از مردم استان ضمن گرامیداشت این هفته نسبت به نظرات مردم استان اقدام می نماید.
فیلم های سینمایی
هفته دفاع مقدس از شور و حال خاصی برخوردار است. و رسانه در زنده نگه داشتن آن سعی وافری دارد. صدا و سیمای مرکز سمنان ، در هفته دفاع مقدس هر روز فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس پخش می کند.
با ستاره ها
هر روز - ساعت 17:45
سخن دل
برنامه "سخن دل" تولید سیمای استانی مرکز سمنان می باشد که در این برنامه سعی می شود تا مباحث اخلاقی - دینی و اعتقادی از زبان ائمه جمعه و جماعت استان و کارشناسان مذهبی ، بیان گردد.
آیه های زندگی
برنامه "آیه های زندگی" که بیان تفسیر قرآن کریم توسط حجت الاسلام بارانی می باشد، در ایام ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 14:30 از سیمای استانی مرکز سمنان تقدیم بینندگان محترم این شبکه استانی گردید.
جمع خوانی قرآن کریم
مراسم جمع خوانی قرآن کریم که چند سال متوالی در شهر ها برگزار میگردد و با استقبال کم نظیر مردم مواجه شده در استان سمنان نیز در ماه رمضان برگزار میگردد و این محفل نورانی در ماه رمضان هر روز بصورت زنده از شبکه استانی سمنان که در شهر های مختلف اجرا...
مهمانی عشق
برنامه زنده " مهمانی عشق " تولید سیمای مرکز سمنان می باشد که در لحظات معنوی افطار ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 19:30 از شبکه استانی سیمای مرکز سمنان میهمان روزه داران عزیز می باشد.
ضیافت نور
برنامه " ضیافت نور " که مجموعه سخنرانی های آیت الله شاهچراغی درباره ماه مبارک رمضان، فضیلتهای این ماه، فواید روزه داری، احکام و... در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه استانی سیمای مرکز سمنان پخش می گردد.
نسیم سحر
ویژه برنامه " نسیم سحر " تولید سیمای استانی مرکز سمنان، در لحظات ربانی و ملکوتی سحرهای ماه مبارک رمضان، همراه و مهمان بینندگان عزیز هم استانی می باشد.