محتوا با برچسب سیما-دین و معارف اسلامی.

با ستاره ها

با ستاره ها

هر روز - ساعت 17:45

سخن دل

سخن دل

برنامه "سخن دل" تولید سیمای استانی مرکز سمنان می باشد که در این برنامه سعی می شود تا مباحث اخلاقی - دینی و اعتقادی از زبان ائمه جمعه و جماعت استان و کارشناسان مذهبی ، بیان گردد.

ضیافت نور

ضیافت نور

برنامه " ضیافت نور " که مجموعه سخنرانی های آیت الله شاهچراغی درباره ماه مبارک رمضان، فضیلتهای این ماه، فواید روزه داری، احکام و... در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه استانی سیمای...

نسیم سحر

نسیم سحر

ویژه برنامه " نسیم سحر " تولید سیمای استانی مرکز سمنان، در لحظات ربانی و ملکوتی سحرهای ماه مبارک رمضان، همراه و مهمان بینندگان عزیز هم استانی می باشد.

قرارگاه ایمان

قرارگاه ایمان

این برنامه در روزهای یکشنبه ساعت 14:15 از شبکه استانی سیمای مرکز سمنان پخش می گردد و نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه هفته در شهرستانهای مختلف استان دارد.

عطر آدینه

عطر آدینه

" عطر آدینه " ، عنوان برنامه ای است که از مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه سمنان که هر هفته به امامت نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود و به مسائل سیاسی روز ؛ مناسبتهای ملی و مذهبی...

شوق حرم

شوق حرم

سیمای استانی مرکز سمنان همراه با مسلمانان عزادار، در پیاده روی بزرگ اربعین شرکت کرده و ویژه برنامه " شوق حرم" را تهیه و پخش کرده است.

خورشید رحمت

خورشید رحمت

به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد ص)، سیمای استانی مرکز سمنان با ویژه برنامه " خورشید رحمت " همراه بینندگان عزیز هم استانی می باشد.

گنج بی انتها (2)

گنج بی انتها (2)

این برنامه که عنوان آن از این کلام مقام معظم رهبری انتخاب شده است که : (بسیج یک گنج بی انتهاست؛ چون ملت بی انتهاست.) به تشریح فعالیت های جهادی و بصیرتی بسیجیان استان می پردازد، در...

گنج بی انتها

گنج بی انتها

حمایت از فعالیت های خودجوش فرهنگی مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد که از جمله مهمترین این فعالیت ها، در مراکز بسیج صورت می پذیرد. برنامه " گنج بی انتها " که در سی قسمت در گروه...

دلشدگان

دلشدگان

ویژه برنامه رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن(ع) با عنوان " دلشدگان " به صورت زنده از شبکه استانی مرکز سمنان پخش گردیده است.

تجمع اربعین حسینی

تجمع اربعین حسینی

اجتماع بزرگ اربعین در سمنان، در روز اربعین به صورت زنده از شبکه استانی سیمای مرکز سمنان پخش گردید.

دلشدگان

دلشدگان

"دلشدگان" ویژه برنامه ای به مناسبت اربعین حسینی که در شب اربعین به صورت زنده از ساعت 21 و به مدت یک ساعت از سیمای استانی مرکز سمنان پخش گردید.

عزاداری محرم در زینبیه دامغان

عزاداری محرم در زینبیه دامغان

عزاداری مردم و سوگواران حسینی در دهه اول محرم در زینبیه دامغان برگزار شده است که این مراسم از شبکه استانی سیمای مرکز سمنان تقدیم بینندگان عزیز هم استانی گردیده است.

عزاداری محرم در سرخه

عزاداری محرم در سرخه

عزادارن حسینی در روز ششم محرم در سرخه به سینه زنی و عزاداری برای سرور و سالار شهیدان پرداختند و شبکه استانی سیمای مرکز سمنان این مراسم را به صورت زنده برای بینندگان محترم پخش کرده...

عزاداری محرم در لاسجرد

عزاداری محرم در لاسجرد

مراسم سوگواری و عزاداری مردم و عزاداران حسینی در لاسجرد، به صورت زنده برای مردم عزیز استان تهیه و پخش گردید.