محتوا با برچسب دفاع مقدس.

در شهر
برنامه "در شهر"، در هفته دفاع مقدس با تهیه گزارش از مردم استان ضمن گرامیداشت این هفته نسبت به نظرات مردم استان اقدام می نماید.
فیلم های سینمایی
هفته دفاع مقدس از شور و حال خاصی برخوردار است. و رسانه در زنده نگه داشتن آن سعی وافری دارد. صدا و سیمای مرکز سمنان ، در هفته دفاع مقدس هر روز فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس پخش می کند.
با ستاره ها
هر روز - ساعت 17:45
با ستاره ها
نام : محمود اخلاقی فرزند : عبدالمحمد متولد : 1335/01/24 در سمنان تحصیلات : فوق دیپلم تاهل : متاهل یگان: سپاه سمنان-شکر 17 علی بن ابی طالب(ع) مدت حضور : 91ماه و 6روز مسئولیت : معاون...
شهید بی سر سلام
حججی شهید بی سر
نقش استان سمنان در دفاع مقدس از نگاه...
دفاع مقدس در همه شئون و همه افراد جاری و ساری است
نشست خبری برنامه های سالروز عملیات مرصاد
این همایش ساعت روز چهارم مرداد امسال در محل یادمان شهدای مرصاد برگزار می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه های بسیج، نواحی مقاومت و سپاه استان و شهرستان ها ثبت نام کنند.
مثنوی پایداری
شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:30
مثنوی پایداری
این برنامه که به معرفی شدا و بیان وصیتنامه و زندگینامه شهدای استان و گفتگو با خانواده های آنان می پردازد، شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 22:30 بمدت 15 دقیقه از صدای استانی مرکز سمنان پخش میشود.
گردهمایی بازخوانی عملیات کربلای 5
رزمندگان و ایثارگران سمنان به یاد یاران شهیدشان در عملیات کربلای 5 در دی ماه سال 65، دور هم جمع شدند و این عملیات را بازخوانی کردند .