« بازگشت

اینجا شب نیست

در شب های  زمستان " اینجا شب نیست"

سیمای مرکز سمنان در شبهای بلند زمستان برنامه ای را با عنوان "اینجا شب نیست" تهیه و پخش میکند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این برنامه به تهیه کنندگی محمد جلیل اسکندرزاده و کارگردانی تلویزیونی روح الله فخرو از یکشنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 21 بصورت زنده با اجرای الهام صادقیان و تصویربرداری پوریا حیدری  به روی آنتن سیمای مرکز سمنان می رود.
"اینجا شب نیست" در شبهای سرد زمستان تا پایان سال با آیتم های زیر ادامه خواهد داشت:

دور همی: این آیتم به دورهمی و شب نشینی خانواده هایی می پردازد که هوز فضای سنتی خود را حفظ کرده اند. توجه به جایگاه والدین و نقش پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها . سرگرمی های ساده شیرین و حلال . بازیهای خانوادگی .توجه به فرزندان وتوانایی های آنان و نشان دادن فضای شاد و صمیمی خانواده از اهداف این آیتم است.
کودک من: قصه گویی بچه ها برای بچه ها . با هدف تقویت روحیه کتابخوانی . در این آیتم سعی می شود که ارتباط با مخاطب حفظ شود و از پدر و مادرها دعوت شود ک برای کودکان خردسال یا بزرگتر خود کتاب بخوانند و داستان گویی کودکان به تصویر کشیده می شود .
میراث من: در این بخش از افرادی به که جمع آوری لوازم و البسه خاندان، شهر و یا استان پرداخته اند دعوت می شود تا درباره کلیات و مشخصات یکی از لوازم مورد جمع آوری خود توضیحاتی ارائه نمایند .
شعرو ادب: این بخش شامل موارد مختلف ادبی و هنری است از شاهنامه گرفته تا حافظ و شعرهای معاصر و داستان های خیلی کوتاه که توسط هنرمندان اجرا خواهد شد .
سفرنامه: بررسی استان سمنان در سفرنامه های خارجی که توسط رسول گلپایگانی اجرا می شود و نکات جالبی را برای اولین بار به مخاطبان این برنامه ارائه می دهد .
شب های نقره ای: در این آیتم با برنامه زنده "شب های نقره ای" که از برنام های پرمخاطب رادیو سمنان است ارتباط زنده تصویری برقرار می شود و هر شب بینندگان با یک شهر از استان آشنا می شوند .
چهل سالگی: با توجه به فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی و خدمات بسیار زیادی که در بخش های مختلف صورت گرفته این آیتم به معرفی خدمات انقلاب در شهر ها و روستا های استان می پردازد .

تکرار " اینجا شب نیست" هر روز ساعت 12:45 از سیمای مرکز سمنان پخش میشود.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: محمد جلیل اسکندرزاده 

کارگردان تلویزیونی :روح الله فخرو


پایتخت 4

پایتخت 4

زن ارسطو (راحله) یکی از سرنشینان پرواز شماره ۳۷۰ هواپیمایی مالزی است که پس از سقوط این هواپیما، مفقود می‌شود. محور این مجموعه بر پایهٔ اتفاقات پس از این حادثه است.

ماه من

ماه من

برنامه «ماه من» به تهیه‌کنندگی محسن زندخانه، هم زمان با فرارسیدن ماه شعبان المعظم و در شبهای زیبای بهاری، هر شب از ساعت 21 تا 22 از خانه تدین شهر سمنان، یکی از بناهای تاریخی...

به افق بهشت

به افق بهشت

برنامه ی افق بهشت دقایقی قبل از اذان ظهر ،از آنتن سیمای مرکز سمنان پخش میشود.

اینجا شب نیست

اینجا شب نیست

سیمای مرکز سمنان در شبهای بلند زمستان برنامه ای را با عنوان "اینجا شب نیست" تهیه و پخش میکند.

افسانه شهر قالی

افسانه شهر قالی

افسانه شهرقالی» نخستین فیلم بلند پویانمائی است كه در ستایش ...

سپاه پیش قدم در همه ی عرصه ها

سپاه پیش قدم در همه ی عرصه ها

بخشی از بیانات ولی مسلمین در روز پاسدار: دستگاه وسیع و همه‌کاره‌ی سپاه، امروز یک دستگاه برجسته است در کشور؛

میلاد ساقی دشت کربلا مبارک باد

میلاد ساقی دشت کربلا مبارک باد

بنوش از چشمه ی دستان عباس

میلاد سید و سالار شهیدان مبارک باد

میلاد سید و سالار شهیدان مبارک باد

مروز که بلبلان ترنم کردند   با یکدگر از عشق تکلّم کردند   چون غنچه و گل على و زهرا از شوق   بر روى حسین خود ، تبسم کردند   ...