اینجا شب نیست

در شب های  زمستان " اینجا شب نیست"

سیمای مرکز سمنان در شبهای بلند زمستان برنامه ای را با عنوان "اینجا شب نیست" تهیه و پخش میکند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این برنامه به تهیه کنندگی محمد جلیل اسکندرزاده و کارگردانی تلویزیونی روح الله فخرو از یکشنبه تا چهار شنبه هر هفته ساعت 21 بصورت زنده با اجرای الهام صادقیان و تصویربرداری پوریا حیدری  به روی آنتن سیمای مرکز سمنان می رود.
"اینجا شب نیست" در شبهای سرد زمستان تا پایان سال با آیتم های زیر ادامه خواهد داشت:

دور همی: این آیتم به دورهمی و شب نشینی خانواده هایی می پردازد که هوز فضای سنتی خود را حفظ کرده اند. توجه به جایگاه والدین و نقش پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها . سرگرمی های ساده شیرین و حلال . بازیهای خانوادگی .توجه به فرزندان وتوانایی های آنان و نشان دادن فضای شاد و صمیمی خانواده از اهداف این آیتم است.
کودک من: قصه گویی بچه ها برای بچه ها . با هدف تقویت روحیه کتابخوانی . در این آیتم سعی می شود که ارتباط با مخاطب حفظ شود و از پدر و مادرها دعوت شود ک برای کودکان خردسال یا بزرگتر خود کتاب بخوانند و داستان گویی کودکان به تصویر کشیده می شود .
میراث من: در این بخش از افرادی به که جمع آوری لوازم و البسه خاندان، شهر و یا استان پرداخته اند دعوت می شود تا درباره کلیات و مشخصات یکی از لوازم مورد جمع آوری خود توضیحاتی ارائه نمایند .
شعرو ادب: این بخش شامل موارد مختلف ادبی و هنری است از شاهنامه گرفته تا حافظ و شعرهای معاصر و داستان های خیلی کوتاه که توسط هنرمندان اجرا خواهد شد .
سفرنامه: بررسی استان سمنان در سفرنامه های خارجی که توسط رسول گلپایگانی اجرا می شود و نکات جالبی را برای اولین بار به مخاطبان این برنامه ارائه می دهد .
شب های نقره ای: در این آیتم با برنامه زنده "شب های نقره ای" که از برنام های پرمخاطب رادیو سمنان است ارتباط زنده تصویری برقرار می شود و هر شب بینندگان با یک شهر از استان آشنا می شوند .
چهل سالگی: با توجه به فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی و خدمات بسیار زیادی که در بخش های مختلف صورت گرفته این آیتم به معرفی خدمات انقلاب در شهر ها و روستا های استان می پردازد .

تکرار " اینجا شب نیست" هر روز ساعت 12:45 از سیمای مرکز سمنان پخش میشود.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده: محمد جلیل اسکندرزاده 

کارگردان تلویزیونی :روح الله فخرو


چهارم اردیبهشت ،روز رادیو

چهارم اردیبهشت ،روز رادیو

" عشق رادیو" ویژه برنامه روز رادیوی صدای مرکز سمنان به مناسبت 4 اردیبهشت سالروز تاسیس رادیو در ایران و "روز رادیو"، صدای مرکز سمنان ویژه برنامه ای را با عنوان " عشق...

میلاد منجی عالم بشریت مبارک باد

میلاد منجی عالم بشریت مبارک باد

اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْکُو إِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنَا صَلَوَاتُکَ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ غَیْبَةَ وَلِیِّنَا وَ کَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ قِلَّةَ عَدَدِنَا، وَ...

تعامل رسانه و دانشگاه دامغان

تعامل رسانه و دانشگاه دامغان

نشست مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز سمنان با رییس،معاونین و اعضاء هیئت علمی دانشگاه دامغان با موضوع بررسی راهکارهای همکاری دو جانبه در دانشگاه دامغان برگزار شد.

افتخار آفرینی دلاور مرد ارتشی  اهل استان سمنان

افتخار آفرینی دلاور مرد ارتشی اهل استان سمنان

سزهنگ ارتشی که با اقتدا به سرورش ابالفضل العبّاس ،خم میشود تا کم توانان پا بر کمرش بگذارند و سوار بر ماشین شوند...

پایتخت 4

پایتخت 4

زن ارسطو (راحله) یکی از سرنشینان پرواز شماره ۳۷۰ هواپیمایی مالزی است که پس از سقوط این هواپیما، مفقود می‌شود. محور این مجموعه بر پایهٔ اتفاقات پس از این حادثه است.